stamboomgids

Familienamen » O

Websites 61 - 70 van 252:

Het geslacht van Oers - www.geslacht-vanoers.nl

Genealogie van het geslacht van Oers

Screenshot van website

Homepage van Berry van Osch - www.berryvanosch.net

www.berryvanosch.net

Screenshot van website

Huis van Oranje - www.genealogieonline.nl/huis-van-oranje

Een publicatie door Marja aan t Goor met gegevens over oa. de families Van Oranje Nassau, Van Nassau Dillenburg, Van Pruisen, Van Belgi├ź, Van W├╝rttemberg, Van Nassau Dietz, Van Engeland en Hannover, Van Zweden, Van Brunswijk Wolfenbuttel en Van Baden Durlach.

Screenshot van website

index familie's Osseman, Goldberg, C(K)anters - home.kpn.nl/di20os

index van alle door mij gevonden namen

Screenshot van website

Kwartierstaat Annie Oudendijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-annie-oudendijk

Een genealogische publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over onder andere de families Oudendijk, Schoorl, Baltes, Bakker, Spigt, Verberne, Zweers, Smit en De Vries.

Screenshot van website

Kwartierstaat Arend Oosterbroek - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-arend-oosterbroek

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Bodegraven, Breunis, Van Diejen, Van Oostrum, De Lange, Ego, Spanhaak, Horstman en Osseman.

Screenshot van website

Kwartierstaat Eugenius Hendrikus Johannes Oostveen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-eugenius-hendrikus-johannes-oost ...

Een genealogische publicatie door W.F.H. Naudin ten Cate met gegevens over onder andere de families Oostveen, Hoogveld, Van Oppenraaij, Coppers, Jansen, Janssen, Van Haaren, Burgers, van Essen, Jacobs, Voest, Vermeulen, Daamen, Wellen en Wouters van den Oudenweijer.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hans Opperman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hans-opperman

Een publicatie door Hans Opperman met gegevens over oa. de families Opperman, Wolff, Van der Sman, Tomeij, Van der Meer, Van Berlo, Ivits, Blommers en Blommers.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hendrikus Cornelis Gerardus van Osch - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hendrikus-cornelis-gerardus-van- ...

Een publicatie door Harrie van Osch met gegevens over oa. de families Van Osch, Van Grinsven, Sol, Jansen, Van Griensven, Van Os, Nijenhuis, Kloppenburg, Freriks en Polman.

Screenshot van website

Kwartierstaat Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Laan, Bakker, Groot, Hoogland, Bunschoten, Vissenberg, De Groot, Boots, Konings en Hoogewerf.

Screenshot van website



Genealogie nieuws