stamboomgids

Familienamen » O

Websites 31 - 40 van 255:

Genealogie Opdam-Obdam - www.genealogieonline.nl/genealogie-opdam-obdam

Een publicatie door V.A. Opdam-Stockmann met gegevens over oa. de families Opdam, Obdam, De Jong, Bergsma, Van der Peet, Van Leeuwen, Bakker, Van Dam, Groot en Van den Berg.


Screenshot van website

Genealogie Oprel - www.genealogieonline.nl/genealogie-oprel

Een publicatie door Annemieke Oprel-Reijntjes met gegevens over oa. de families Oprel, Weijers, Van het Hof, De Jong, Van Pernis, Visser, Huijsman, Smit, Hoepel en Mol.


Screenshot van website

Genealogie Osseweijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-osseweijer

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Osseweijer, Tiggelman, Van den Doel, Van Heeren, Munters, Kamerling, Van Vliet, Kaslander en Kaslander.


Screenshot van website

Genealogie Otto - www.genealogieonline.nl/genealogie-otto

Een genealogische publicatie door Pieter Otto met gegevens over onder andere de families Otto, Buttinger, Van den Berg, Jans, Paijmans, Van Weert, Guidon, Van Loo en Elama.


Screenshot van website

Genealogie Oudijn familie - home.kpn.nl/gozewijn22

Genealogie familie Oudijn, Oudyn, vd Steen, Moret en Van Nes.


Screenshot van website

Genealogie Oudt uit Medemblik - www.genealogieonline.nl/stamboom-oudt

Een publicatie door Dik Jager met gegevens over de afstammelingen van Jan Everts en Jannetje Arjaans die omstreeks 1737 huwden. Een van hun kleinkinderen neemt circa 1811 de naam Oudt aan,


Screenshot van website

Genealogie Overdiep - www.genealogieonline.nl/genealogie-overdiep

Een publicatie door Alexander Overdiep met gegevens over oa. de families Overdiep, De Vreese, Van Driesum, De Vries, Braunius, De Neve, Zijlstra, Van der Laan, Fonk en Van den Berg.


Screenshot van website

Genealogie Overes - www.genealogieonline.nl/genealogie-overes

Een genealogische publicatie door Frans Overes met gegevens over onder andere de families Overes, Van Oers, Hijman, Verkleij, Van Campen, Van Muijden, Van Schaik, Straver en Klinkhamer.


Screenshot van website

Genealogie Ten Oever - www.genealogieonline.nl/genealogie-ten-oever

Een publicatie door Albert ten Oever met gegevens over oa. de families Ten Oever, Apperlo, Van Dalen, Heijnhuijs, Hulleman, Roelofs, Kloeze, Winters, Walles en Draad.


Screenshot van website

Genealogie van een zuid-oppergelrese familie - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-een-zuid-oppergelrese-familie

Een genealogische publicatie door Peter J. Veger met gegevens over onder andere de families Veger, Feger, Marks, Vrehen, Smeets, Maassen, Wolters, Beurskens en Heepen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws