stamboomgids

Familienamen » O

Websites 11 - 20 van 255:

Fragment Oosterbroek/Vreman (Exel) - www.genealogieonline.nl/fragment-oosterbroek-vreman

Een publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Snellink, Vreman, Beltman, Overbosch, Heuten, Bovenman, Reurslag, Ter Welle en Maats.


Screenshot van website

Fragment parenteel Henrick Oosterbroek (Rekken) - www.genealogieonline.nl/fragment-parenteel-henrick-oosterbroek

Een publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Kok, Ter Horst, Bussinck, Beckinck, Ten Dijcke, Bruggers, , en .


Screenshot van website

Francani Oscar - www.genealogieonline.nl/francani-oscar

A genealogical publication by Oscar with information about, among others, the families Sala, Francani, Cimetti, Baitieri, Franzini, Villaggi, Cusini, Pini and Bassanetti.


Screenshot van website

Gegevensverzameling Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/gegevensverzameling-ooijevaar

Een publicatie door Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Veenman, Fraanje, Van der Plasse, Van Hilten, Matthesing, Bakker, Ooievaar, Outvaar en Kunst.


Screenshot van website

Genealogie Ben Oldenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-ben-oldenburg

Een publicatie door Ben Oldenburg met gegevens over de familie Oldenburg, die terugvoert tot rond1700 te Wersen / Tecklenburg (D).


Screenshot van website

Genealogie Ben van Os - home.planet.nl/~vanosben

Stamboomonderzoek


Screenshot van website

Genealogie familie Ooijevaar - www.ooijevaar.info

Genealogie Familie Ooijevaar + kwartierstaat o.a. Benjamin, Besseling, Beunder, Boomkamp, Bunschoten, Diepen_van, Gelder_van, Hoogewerf, Hoogland, Jansen, Pennings, Sas, Schellekens, Vermoolen, Zelvelder


Screenshot van website

Généalogie Famille ODDE de BONNIOT - DAUPHINÉ via familie ODÉ (du Pays-Bas) - www.genealogieonline.nl/genealogie-odde-de-bonniot

Een genealogische publicatie door Maarten Odde de Bonniot met gegevens over onder andere de families Odde de Bonniot, De Clerieux, Odde Al. Eudes, Van Cats, Comte d'Auvergne, De la Tour Du Pin, Schimmelpenninck van Der Oije, De Flotte en Doeff.


Screenshot van website

Genealogie Herman Jansz van Okhuijsen - www.genealogieonline.nl/genealogie-herman-jansz-van-okhuijsen

Een publicatie door Peter van Loenen met gegevens over oa. de families Loenen, van, Hermsen, Geer, van de, Loen, van, Loon, van, Hermse, Hamersveld, van, Teunissen en Teunissen.


Screenshot van website

Genealogie Nicolaas Overbeeke - www.genealogieonline.nl/genealogie-nicolaas-overbeeke

Een publicatie door Nicolaas Overbeeke met gegevens over oa. de families Overbeeke, Overbeek, Overbeeck, Overbeke, Overbeecq, Overbeeq, Verkerk, Pols, Van Luijk en Verhaast.


Screenshot van website



Genealogie nieuws