stamboomgids

Familienamen » O

Websites 11 - 20 van 268:

Familieboek Ort - www.genealogieonline.nl/familieboek-ort

Een publicatie door R. Ort met gegevens over oa. de families Ort, Blankwaardt, Schrok, Schuitenvoerder, Van Egmond, Schuitevoerder, Van Vianen, Charls, Van Dorp en Van der Burg.


Screenshot van website

Family tree Oliver-Phillips - www.genealogieonline.nl/family-tree-oliver-phillips

A genealogical publication by Philip Oliver with information about, among others, the families Gamlin, Oliver, Evans, Gorvin, Jones, Aldridge, Ellis, Davies and Andrews.


Screenshot van website

Fragment Oosterbroek/Leferink (Rekken) - www.genealogieonline.nl/fragment-oosterbroek-leferink

Een publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Scholte Van Mast, Nunnink, Olthuis.


Screenshot van website

Fragment Oosterbroek/Vreman (Exel) - www.genealogieonline.nl/fragment-oosterbroek-vreman

Een publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Snellink, Vreman, Beltman, Overbosch, Heuten, Bovenman, Reurslag, Ter Welle en Maats.


Screenshot van website

Fragment parenteel Henrick Oosterbroek (Rekken) - www.genealogieonline.nl/fragment-parenteel-henrick-oosterbroek

Een publicatie door Aat Oosterbroek met gegevens over oa. de families Oosterbroek, Kok, Ter Horst, Bussinck, Beckinck, Ten Dijcke, Bruggers, , en .


Screenshot van website

Francani Oscar - www.genealogieonline.nl/francani-oscar

A genealogical publication by Oscar with information about, among others, the families Sala, Francani, Cimetti, Baitieri, Franzini, Villaggi, Cusini, Pini and Bassanetti.


Screenshot van website

Gegevensverzameling Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/gegevensverzameling-ooijevaar

Een publicatie door Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Veenman, Fraanje, Van der Plasse, Van Hilten, Matthesing, Bakker, Ooievaar, Outvaar en Kunst.


Screenshot van website

Genealogie Ben Oldenburg - www.genealogieonline.nl/genealogie-ben-oldenburg

Een publicatie door Ben Oldenburg met gegevens over de familie Oldenburg, die terugvoert tot rond1700 te Wersen / Tecklenburg (D).


Screenshot van website

Genealogie Ben van Os - home.planet.nl/~vanosben

Stamboomonderzoek


Screenshot van website

Genealogie familie Ooijevaar - www.ooijevaar.info

Genealogie Familie Ooijevaar + kwartierstaat o.a. Benjamin, Besseling, Beunder, Boomkamp, Bunschoten, Diepen_van, Gelder_van, Hoogewerf, Hoogland, Jansen, Pennings, Sas, Schellekens, Vermoolen, Zelvelder


Screenshot van website



Genealogie nieuws