stamboomgids

Familienamen » O

Websites 21 - 30 van 252:

Genealogie Nicolaas Overbeeke - www.genealogieonline.nl/genealogie-nicolaas-overbeeke

Een publicatie door Nicolaas Overbeeke met gegevens over oa. de families Overbeeke, Overbeek, Overbeeck, Overbeke, Overbeecq, Overbeeq, Verkerk, Pols, Van Luijk en Verhaast.

Screenshot van website

Genealogie Obbens - www.genealogieonline.nl/genealogie-obbens

Een publicatie door Ronald Obbens met gegevens over oa. de families Obbens, Schraven, De Jong, Weerelts, Krooswijk, Van Lamoen, Van Iersel, Van Wijk, Thomassen en Riool.

Screenshot van website

genealogie Offermeijer/Offermeier - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/offermeijer/offermeijer-frm3.htm

Van oorsprong Duitse familie omgeving Rotterdam/Amsterdam en Noord Brabant

Screenshot van website

Genealogie Olde Rikerink (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-olde-rikerink-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Olde Rikerink, Braet, Van Vlimmeren, Raets, Van Voxdael, Beukert, Cools, Merquis en Merquis.

Screenshot van website

Genealogie Olzheim - www.genealogieonline.nl/genealogie-olzheim

Gegevens over oa. de families Olzheim, Blom, Saunier, Ayme, Wijnands, Tursan, Parent, Monges, Martin en Casimir.

Screenshot van website

Genealogie Omlo(o) - www.genealogieonline.nl/genealogie-omlo

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Omloo, Omlo, Omloij, Mols, Cuijpers, Delsing, Janssen, Geurts, Omloij (Omloy) en Graus.

Screenshot van website

Genealogie Onderstal - home.kpn.nl/w.a.onderstal

Stamboom Onderstal

Screenshot van website

Genealogie Onderwater - www.genealogieonline.nl/genealogie-onderwater

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Onderwater, Stoop, Karsseboom, Everwijn, Pompe Van Meerdervoort, Faassen Nolthenius, De Roo, Soetens, De Court Onderwater en Berk.

Screenshot van website

Genealogie Onlangs - www.genealogieonline.nl/genealogie-onlangs

Een genealogische publicatie door A.M.Hutchison-Kleijweg en A.M. Hutchison met gegevens over oa. de families Van Onlangs, Mos, Bruning, Konijnendijk, Van den Arend, Moerman, Boer, Swart en Swart.

Screenshot van website

Genealogie Onvlee Fransbergen Rebel - www.genealogieonline.nl/genealogie-onvlee

Een publicatie door Monique Onvlee met gegevens over oa. de families Haselager, Haaselager, Laere, van, Rebel, Kielhorn, Haaslager, Fransbergen, Koster en Koster.

Screenshot van website



Genealogie nieuws