stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1251 - 1260 van 1269:

Voor- & nageslacht Sietsma - Oudega (Small.) - www.genealogieonline.nl/voor-en-nageslacht-sietsma-oudega

Een genealogische publicatie door Jelle Reitsma met gegevens over onder andere de families Sietsma, Bouma, De Vries, Bethlehem, De Jong, Geertsma, Kooistra, Veenstra en Reitsma.


Screenshot van website

Voorouders en Nakomelingen van Jacobus van Santvliet en Clara Roeijers - www.genealogieonline.nl/voorouders-van-santvliet-en-roeijers

Een publicatie door Jan Verkade met gegevens over oa. de families Van Zantvliet, Van Santvliet, Van Bergen, Sebregts, Buijsen, Suijkerbuijk, Hereijgers, Elst, Mol en De Groot.


Screenshot van website

Voorouders Floor en Fedde Schriek - www.genealogieonline.nl/voorouders-floor-en-fedde-schriek

Een publicatie door Yvonne van Wingaarden met gegevens over oa. de families Van Driel, Roos, Besemer, Cranendonck, Visser, Van Holland, Van der Linden, Van Rijswijck, Blok en Bezemer.


Screenshot van website

Voorouders Santings - www.genealogieonline.nl/voorouders-santings

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over de Santings uit Roswinkel, nakomeling van Jannes Hindriks.


Screenshot van website

Voorouders Schilder - www.genealogieonline.nl/voorouders-schilder

Een publicatie door Mary Croes met gegevens over oa. de families Verheul, Kriek, Broers, Van Holt, Vries, Krieck, Caldenhoven, Schilder, Moolenaar en Ter Schiphorst.


Screenshot van website

Voorouders Schuitema - www.genealogieonline.nl/voorouders-schuitema

Een publicatie door J. Schuitema met gegevens over oa. de families Schuitema, Verschelde, Flik, Brackx, Hoff, Brands, Verburgh, Jans, Hindriks en Weijer.


Screenshot van website

Voorouders Sillis - Driesen - www.genealogieonline.nl/voorouders-sillis-driesen

Een publicatie door Luc Sillis met gegevens over oa. de families Sillis, Driesen, Wijns, Mortier


Screenshot van website

Voorouders Smit en Ketting Maassluis - www.genealogieonline.nl/voorouders-smit-en-ketting-maassluis

Een publicatie door B.J. Smit met gegevens over oa. de families Smit, Schilperoort, Brouwer, Jans, Dekker, Bakker, Schonewille, Jansen, De Vries en Vos.


Screenshot van website

Voorouders Streefkerk - www.genealogieonline.nl/voorouders-streefkerk

Gegevens over oa. de families Van Driel, Cranendonck, Plaisier, Smouter, Streefkerk, Van Slingeland, Huizer, Soeteman, Barendregt en Leentvaar.


Screenshot van website

Voorouders van Nette Sjamaar - www.genealogieonline.nl/voorouders-nette-sjamaar

Een publicatie door Nette Sjamaar met gegevens over oa. de families Rijkenberg, Sjamaar, Schuling, Godefrooij, Jamaar, Jamart, Post, Jansen van Galen, Van Aanhout en Van de Vathorst.


Screenshot van website



Genealogie nieuws