stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1261 - 1270 van 1277:

Voorouders Floor en Fedde Schriek - www.genealogieonline.nl/voorouders-floor-en-fedde-schriek

Een publicatie door Yvonne van Wingaarden met gegevens over oa. de families Van Driel, Roos, Besemer, Cranendonck, Visser, Van Holland, Van der Linden, Van Rijswijck, Blok en Bezemer.


Screenshot van website

Voorouders Santings - www.genealogieonline.nl/voorouders-santings

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over de Santings uit Roswinkel, nakomeling van Jannes Hindriks.


Screenshot van website

Voorouders Schilder - www.genealogieonline.nl/voorouders-schilder

Een publicatie door Mary Croes met gegevens over oa. de families Verheul, Kriek, Broers, Van Holt, Vries, Krieck, Caldenhoven, Schilder, Moolenaar en Ter Schiphorst.


Screenshot van website

Voorouders Schuitema - www.genealogieonline.nl/voorouders-schuitema

Een publicatie door J. Schuitema met gegevens over oa. de families Schuitema, Verschelde, Flik, Brackx, Hoff, Brands, Verburgh, Jans, Hindriks en Weijer.


Screenshot van website

Voorouders Sillis - Driesen - www.genealogieonline.nl/voorouders-sillis-driesen

Een publicatie door Luc Sillis met gegevens over oa. de families Sillis, Driesen, Wijns, Mortier


Screenshot van website

Voorouders Smit en Ketting Maassluis - www.genealogieonline.nl/voorouders-smit-en-ketting-maassluis

Een publicatie door B.J. Smit met gegevens over oa. de families Smit, Schilperoort, Brouwer, Jans, Dekker, Bakker, Schonewille, Jansen, De Vries en Vos.


Screenshot van website

Voorouders Streefkerk - www.genealogieonline.nl/voorouders-streefkerk

Gegevens over oa. de families Van Driel, Cranendonck, Plaisier, Smouter, Streefkerk, Van Slingeland, Huizer, Soeteman, Barendregt en Leentvaar.


Screenshot van website

Voorouders van Nette Sjamaar - www.genealogieonline.nl/voorouders-nette-sjamaar

Een publicatie door Nette Sjamaar met gegevens over oa. de families Rijkenberg, Sjamaar, Schuling, Godefrooij, Jamaar, Jamart, Post, Jansen van Galen, Van Aanhout en Van de Vathorst.


Screenshot van website

Website Fren Sondag - www.fsondag.nl

Informatie van en over Fren Sondag en familie.


Screenshot van website

Website Genealogie van Ria Hendriks - members.ziggo.nl/ms.hendriks

Foto's en aanvullingen op mijn website Kwartierstaat Van der Sman op Genealogie Online


Screenshot van website



Genealogie nieuws