stamboomgids

Familienamen » S

Websites 1341 - 1350 van 1353:

Voorouders Schuitema - www.genealogieonline.nl/voorouders-schuitema

Een publicatie door J. Schuitema met gegevens over oa. de families Schuitema, Verschelde, Flik, Brackx, Hoff, Brands, Verburgh, Jans, Hindriks en Weijer.


Screenshot van website

Voorouders Sillis - Driesen - www.genealogieonline.nl/voorouders-sillis-driesen

Een publicatie door Luc Sillis met gegevens over oa. de families Sillis, Driesen, Wijns, Mortier


Screenshot van website

Voorouders Smit en Ketting Maassluis - www.genealogieonline.nl/voorouders-smit-en-ketting-maassluis

Een publicatie door B.J. Smit met gegevens over oa. de families Smit, Schilperoort, Brouwer, Jans, Dekker, Bakker, Schonewille, Jansen, De Vries en Vos.


Screenshot van website

Voorouders Streefkerk - www.genealogieonline.nl/voorouders-streefkerk

Gegevens over oa. de families Van Driel, Cranendonck, Plaisier, Smouter, Streefkerk, Van Slingeland, Huizer, Soeteman, Barendregt en Leentvaar.


Screenshot van website

Voorouders van Nette Sjamaar - www.genealogieonline.nl/voorouders-nette-sjamaar

Een publicatie door Nette Sjamaar met gegevens over oa. de families Rijkenberg, Sjamaar, Schuling, Godefrooij, Jamaar, Jamart, Post, Jansen van Galen, Van Aanhout en Van de Vathorst.


Screenshot van website

Website Fren Sondag - www.fsondag.nl

Informatie van en over Fren Sondag en familie.


Screenshot van website

Website Genealogie van Ria Hendriks - members.ziggo.nl/ms.hendriks

Foto's en aanvullingen op mijn website Kwartierstaat Van der Sman op Genealogie Online


Screenshot van website

Website Stamboom Schaafsma - www.myheritage.nl/site-112398131/schaafsma-familie-site

Site van de stamboom vanuit Sierk Sierd Christiaan Schaafsma geboren 19 juli 1969 inclusief vanuit moeder


Screenshot van website

Website Stufken - home.kpn.nl/jstufken1946

Stamboomgegevens van de families Stufken, Ballast, Dalm, Hulst, Drogt en van der Veer.


Screenshot van website

Website van CP Schenk | Genealogie Schenk - www.paschaschenk.nl/Wordpress

Genealogie Johan Coenraad Schenk


Screenshot van website