stamboomgids

Familienamen » S

Websites 341 - 350 van 1328:

Parenteel Slot - www.genealogieonline.nl/parenteel-slot

Een publicatie door G. Slot.


Screenshot van website

Parenteel Sluijter - www.genealogieonline.nl/parenteel-sluijter

Een publicatie door J.C. Dorlas met gegevens over oa. de families Sluijter, Scheuer, Flier, Acket, Korteweg, Bosman, Karseboom, Bouma, Kempe en Black.


Screenshot van website

Parenteel Snelders - www.genealogieonline.nl/parenteel-snelders

De parenteel van Adriaan Snelders, alias Snelle, is samengesteld door J. Klaver-de Kruijff.


Screenshot van website

Parenteel Stroobach - www.genealogieonline.nl/parenteel-stroobach

Een publicatie door Piet van der Veen met gegevens over oa. de families Stroobach, Schouten, Slooten, Vooren, Buisman, Mooij, Zwart, Strobach, Planteijdt en Van der Plas.


Screenshot van website

Parenteel Suijdwijck - www.genealogieonline.nl/parenteel-suijdwijck

Gegevens over oa. de families Zuiderwijk, Zuijderwijk, Zuijdwijk, Zuidwijk, Zuydwijk, Alsemgeest, Van der Ende, Van Dijk, Van Leeuwen en Van den Berg.


Screenshot van website

Parenteel Sunder - www.genealogieonline.nl/parenteel-sunder

Een publicatie van M.P.A. Sunder.


Screenshot van website

Parenteel van Adolphus Steffani - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-adolphus-steffani

Een genealogische publicatie door Truus Vink-Schutte met gegevens over onder andere de families Steffanie, Wolters, Steffani, Pittevil, Schreurs, Stephani, Sniekers, Houben en Willems.


Screenshot van website

Parenteel van Arent Simmelink - www.genealogieonline.nl/parenteel-arent-simmelink

Een publicatie door Wim Simmelink met gegevens over oa. de families Simmelink, Ter Wheme, Poppink, Ten Haken, Grijsen, Ter Weeme, Grotenhuis, Huijskes, Wuurman en Ten Barge.


Screenshot van website

Parenteel van Cord Süttmeyer (familie Sudmeier) - www.genealogieonline.nl/parenteel-cord-suttmeyer

Een publicatie door O. Sudmeijer met gegevens over oa. de families S.


Screenshot van website

Parenteel van Egbert Schutten - www.genealogieonline.nl/parenteel_schutten

De parenteel van Egbert Schutten, samengesteld door D. Schütten.


Screenshot van website



Genealogie nieuws