stamboomgids

Familienamen » S

Websites 591 - 600 van 1253:

Stamboom onderzoek naar de familie Sudmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-onderzoek-familie-sudmeijer

Een publicatie door Olof Sudmeijer met gegevens over oa. de families Sudmeier, Sudmeijer, Suttmeyer, Suhtmeyer, Sudmeyer, Suthmeyer, Sutmeyer, Haake, Schopmeier en Aukes.


Screenshot van website

Stamboom P.A. Scharwachter - www.genealogieonline.nl/stamboom-scharwachter

Een publicatie door Bert Hermans met gegevens over oa. de families Scharw.


Screenshot van website

Stamboom Paulus Hendrik Spliethoff-Voorbach - www.genealogieonline.nl/stamboom-paulus-hendrik-spliethoff-voorbach

Een publicatie door Ko Boullart met gegevens over oa. de families Spliethoff, Boelen, Van Geloof, Koning, Wessel, Bekker, Wiegerink, Van Aalst, Louw en Spliethof(F).


Screenshot van website

Stamboom Phoppe (Foppe) Simons - www.genealogieonline.nl/stamboom-phoppe-simons

Een publicatie door Willem de Rijke met gegevens over oa. de families Petersen, Luiting, Foppen, Rijke, de, Kamp, de, West, Gerritsen, Boezen en Boezen.


Screenshot van website

Stamboom RDA Scholten - www.genealogieonline.nl/scholten-stamboom

Een genealogische publicatie door Rudy Scholten met gegevens over onder andere de families Scholten, Mouw, Steenbergen, De Vries, Gerrits, Van IJsseldijk, Figge, Tamboer en Teunis.


Screenshot van website

Stamboom S/Zandee - www.genealogieonline.nl/stamboom-zandee

Een publicatie door J.C. Zandee met gegevens over oa. de families Sandee, Zandee, Zandee (Sandee), De Puijt, Van Liere, Blok, De Jonge, Felius, Van den Berge en Wisse.


Screenshot van website

Stamboom Saadhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-saadhoff

Een publicatie door L. Birza met gegevens over oa. de families Saadhoff, Goeree, Hendricks, Hof, Drenth, Neef, Boonstra, Duursma, Folkers en De Veen.


Screenshot van website

Stamboom Saaij - www.genealogieonline.nl/stamboom-saaij

Een genealogische publicatie door Willem Saaij met gegevens over onder andere de families Saaij, De Wolf, Geelhoed, Vos, Van Leuven, De Vries, Van den Hoogenband, Mind? en De Man.


Screenshot van website

Stamboom Saat Zaat Saedt - www.genealogieonline.nl/stamboom-saat-zaat-saedt

Een publicatie door Toon van Vorsselen met gegevens over oa. de families Saat, Saat (Zaat), Saat (Saedt), Derksen, Janssen, Willemsen, Peters, Bosman, Van Dalen en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Sabel - www.genealogieonline.nl/stamboom-sabel

Een publicatie door Dick Sabel met gegevens over oa. de families Sabel, Boer, Van Soest, Verzandvoort, Jong, Huissteden, Oostermann, Opdam, Lans en Rep.


Screenshot van website



Genealogie nieuws