stamboomgids

Familienamen » S

Websites 591 - 600 van 1279:

Stamboom Martinus Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-martinus-smits

Een publicatie door Tonnie van Leur met gegevens over oa. de families Smits, Van Hesteren, De Leeuw, Van den Heuvel, Orlemans, Gennisse, Koopmans, Van Gils, Van Frankfort en Van Uden.


Screenshot van website

Stamboom Nauta, Sneek - www.genealogieonline.nl/stamboom-nauta-sneek

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Nauta, Verhagen, Durrer, Van der Kraan, Verkroost, Van Spijk, Dalmijn, De Gorter en Muller.


Screenshot van website

Stamboom Olde Scheper - www.genealogieonline.nl/stamboom-olde-scheper

Een publicatie door Ted Olde Scheper met gegevens over oa. de families Van der Weide, Kolner, Hugenholtz, Van Doesburgh, Olde Scheper, Weerkamp, Douwes, Stegeman, Fictorie en Van der Sleen.


Screenshot van website

Stamboom onderzoek naar de familie Sudmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-onderzoek-familie-sudmeijer

Een publicatie door Olof Sudmeijer met gegevens over oa. de families Sudmeier, Sudmeijer, Suttmeyer, Suhtmeyer, Sudmeyer, Suthmeyer, Sutmeyer, Haake, Schopmeier en Aukes.


Screenshot van website

Stamboom P.A. Scharwachter - www.genealogieonline.nl/stamboom-scharwachter

Een publicatie door Bert Hermans met gegevens over oa. de families Scharw.


Screenshot van website

Stamboom Paulus Hendrik Spliethoff-Voorbach - www.genealogieonline.nl/stamboom-paulus-hendrik-spliethoff-voorbach

Een publicatie door Ko Boullart met gegevens over oa. de families Spliethoff, Boelen, Van Geloof, Koning, Wessel, Bekker, Wiegerink, Van Aalst, Louw en Spliethof(F).


Screenshot van website

Stamboom RDA Scholten - www.genealogieonline.nl/scholten-stamboom

Een genealogische publicatie door Rudy Scholten met gegevens over onder andere de families Scholten, Mouw, Steenbergen, De Vries, Gerrits, Van IJsseldijk, Figge, Tamboer en Teunis.


Screenshot van website

Stamboom S/Zandee - www.genealogieonline.nl/stamboom-zandee

Een publicatie door J.C. Zandee met gegevens over oa. de families Sandee, Zandee, Zandee (Sandee), De Puijt, Van Liere, Blok, De Jonge, Felius, Van den Berge en Wisse.


Screenshot van website

Stamboom Saaij - www.genealogieonline.nl/stamboom-saaij

Een genealogische publicatie door Willem Saaij met gegevens over onder andere de families Saaij, De Wolf, Geelhoed, Vos, Van Leuven, De Vries, Van den Hoogenband, Mind? en De Man.


Screenshot van website

Stamboom Saanen - www.genealogieonline.nl/stamboom-saanen

Een genealogische publicatie door Paul Saanen met gegevens over onder andere de families Saanen, Slenders, Sa(a)nen, Verkuijlen, Kees, Sanen, Wijnants, Driessen en Van Riet.


Screenshot van website



Genealogie nieuws