stamboomgids

Familienamen » S

Websites 601 - 610 van 1263:

Stamboom Salet - www.peterse.org

Calet, Janse Salet, Salet


Screenshot van website

Stamboom Salij-Brussé - www.genealogieonline.nl/stamboom-salij-brusse

Een genealogische publicatie door Daniella Salij met gegevens over onder andere de families Salij, Van der Waal, Baas, Van Rijs, Grootendorst, Zondervan, Salij (ook Plockhaer ), Blijdorp en Noteboom.


Screenshot van website

Stamboom Salis - www.genealogieonline.nl/stamboom-salis

Een publicatie door Joop Salis met gegevens over oa. de families Salis, Siebolt, Nieland, Van Wijk, Salis (Sales), Hessen, Mirani, Sakkelee, Mees en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Salomon Simon Sternfeld - www.genealogieonline.nl/stamboom-salomon-simon-sternfeld

Een publicatie door Bernard Sternfeld met gegevens over oa. de families Sternfeld, Van Gelder, Sternefeld, Sweerts, Worms, Cohen, Van den Biggelaar, De Vries en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Sanders - www.genealogieonline.nl/stamboom-sanders

Een publicatie door S. Sanders met gegevens over oa. de families Hoven, Hove, Speijers, Geudens, Eersel, Adriaensen, Iersel, Mouthaan, Verheyen en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Sanders Kuiper - www.genealogieonline.nl/stamboom-sanders-kuiper

Een publicatie door C.J.J. Sanders met gegevens over oa. de families Davidson, Dekker, Molenaar, Broertjes, Bakker, Schelling, Koops, Beets, Herweijer en Steenhoff.


Screenshot van website

Stamboom Sanders Ruifrok Destombes Prins - www.genealogieonline.nl/stamboom-sanders-ruifrok

Een publicatie door E. Sanders met gegevens over oa. de families Van Amstel, Sanders, Destombes, Ruifrok, Zuurendonk, Van den Berg, De Klerk, De Wit, Prins en De Nijs.


Screenshot van website

Stamboom Santing - www.genealogieonline.nl/stamboom-santing

Een publicatie door Jan Santing met gegevens over oa. de families Santing, Bijster, Jansen, Witvoet, De Haan, Stekelenburg, Meertens, Welling, Veldkamp en Leunge.


Screenshot van website

Stamboom Sarbach - www.genealogieonline.nl/stamboom-sarbach

Een publicatie door P. Sarbach met gegevens over oa. de families Senfften, Sarbach, Sänften, Senften, Saarbach, Von Känel.


Screenshot van website

Stamboom Sargentini - www.genealogieonline.nl/stamboom-sargentini

Een publicatie door Henny Eizenga-Hendriks met gegevens over oa. de families Sargentini, Smit, Van Straalen, Coetsier, Regtien, Jensch, Kroon, Kok, Winkel en Schuitemaker.


Screenshot van website



Genealogie nieuws