stamboomgids

Familienamen » S

Websites 611 - 620 van 1248:

Stamboom Sargentini - www.genealogieonline.nl/stamboom-sargentini

Een publicatie door Henny Eizenga-Hendriks met gegevens over oa. de families Sargentini, Smit, Van Straalen, Coetsier, Regtien, Jensch, Kroon, Kok, Winkel en Schuitemaker.


Screenshot van website

Stamboom Sas - www.genealogieonline.nl/stamboom-sas

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Sas, Van der Krans, Valkenier, Den Hoedt, Kalkman, Jongste, Den Hoed, Verkade, Meerman en Lammerse.


Screenshot van website

Stamboom Satony - www.genealogieonline.nl/stamboom-satony

Een publicatie door Jos Satony met gegevens over oa. de families Satonij, Houdijk, Van der Lee, Verlee, Van Roosmaelen, Jonker, Fronhoff, Van der Leede, Hopman en Jeanson.


Screenshot van website

Stamboom Savelberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-savelberg

Een publicatie door Bouts Benoit met gegevens over oa. de families Bouts, Kesteleyn, Cox, Henkinet, Bouts (BOUTZ), Claessen, Demandt, Backus en Backus.


Screenshot van website

Stamboom Savelkoul - www.genealogieonline.nl/stamboom-savelkoul

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Savelkoul, Raadschelders, Demandt, Snyders, Notermans, Schreurs, Salden, Brouwers en Brouwers.


Screenshot van website

Stamboom Savelkouls - www.genealogieonline.nl/stamboom-savelkouls

Een publicatie door Tiny Passon met gegevens over oa. de families Savelkouls, De Leeuw, Wetzels, Van Teeffelen, Van Creij, Walraven, Van Nuland, Janssen, Schoenmakers en Vorwijck.


Screenshot van website

Stamboom Schaaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaaf

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Schaaf, Zuiderwijk, Boersma, Heidstra, De Jong, Hillebregt, Hoek, Alts, Van der Heide en Spaans.


Screenshot van website

Stamboom Schaafsma van Sierk Sierd Christiaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaafsma

Een publicatie door Christiaan Schaafsma met gegevens over oa. de families Schaafsma, Hoekstra, Harmens, Feddes, Kooijmans, Vreeken, Goytzis, Van Namen, Van der Meulen en Goytses.


Screenshot van website

Stamboom Schaap - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaap

Een publicatie door Henk Schaap met gegevens over oa. de families Schaap, Vink, Wierbosch, Meeuwenoord, Koelewijn, Wierbos, Dorrepaal, Schelvis, Faas en Van Nobelen.


Screenshot van website

Stamboom Schaap en Vonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaap-en-vonk

Een publicatie door Maarten Schaap.


Screenshot van website



Genealogie nieuws