stamboomgids

Familienamen » S

Websites 631 - 640 van 1252:

Stamboom Schalker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schalker

Een publicatie door M. Schalker met gegevens over oa. de families Schalker, Koegler, Berg Van De, Flier Van Der, Dijk Van, Scherft, Disgel Van, Koelen Van Der, Parera en Soetens.


Screenshot van website

Stamboom Schans - www.genealogieonline.nl/stamboom-schans

Een publicatie door Jan Schans met gegevens over oa. de families Grievink, Rosier, Schans, Buskes, Van der Zee, Rexwinkel, Lammerts, Moes, Kieneker en Knol.


Screenshot van website

Stamboom Scharis - www.genealogieonline.nl/stamboom-scharis

Een publicatie door Yvonne van der Scheer met gegevens over oa. de families De Groot Louisa Wilhelmina, Scharis Mathis, Scharis Ludovicus, Scharis, Habnit Elisabeth, Scharis Catharina Maria, Scharis Wilhelmus Nicolaus, Scharis Andreas, Scharis Johannus en


Screenshot van website

Stamboom Schattenberg - www.myheritage.nl/site-info-2373782/schattenberg

Stamboom familie Schattenberg


Screenshot van website

Stamboom Schattevoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-schattevoet

Een publicatie door Wim Schattevoet met gegevens over oa. de families Nillesen, Schattevoet, Janssen, Nillissen, Schattevo, Hagemans, De Boer, Cuijpers, Koolen en Schattefor.


Screenshot van website

Stamboom Scheepers - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheepers

Een publicatie door C. Scheepers met gegevens over oa. de families Abraham De Haan, Dirk De Kort, Wilhelmus Jacobus De Haan, Bernardina Te Poel, Henricus Adrianus Aué, Matthijs Jacobus De Kort, Gerrit Grul, Gradus Migchelbrink, Friedrich Heinrich Scheeper


Screenshot van website

Stamboom Scheepers - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-scheepers

Een publicatie door Thomas Scheepers met gegevens over oa. de families Scheepers, Groenendaal, Hoogers, Alberda, Van Mourik, Van Veen, Moerman, Adams en Adams.


Screenshot van website

Stamboom Scheepers - www.genealogieonline.nl/scheepers-stamboom

Een publicatie door Peter Scheepers met gegevens over oa. de families Scheepers, Van Bergen, Mulders, Oonincx, Bartels, Nelemans, Veraart, Kerstens, Konings en Lambregts.


Screenshot van website

Stamboom Scheepers en Ietswaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheepers-en-ietswaart

Een publicatie door Martine Soesan-Scheepers met gegevens over oa. de families Ietswaart, Scheepers, Beumer, Thirij, Van Riet, Berg, Slemmer, Hylsky, De Bruijn en Bergh.


Screenshot van website

Stamboom Scheers - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheers

Een publicatie door Martin Scheers met gegevens over oa. de families Scheers, Hendriksen, Van Breda, Bosscha, Taats, Schutte, Christoffels, Ingenhoest en Ingenhoest.


Screenshot van website



Genealogie nieuws