stamboomgids

Familienamen » S

Websites 651 - 660 van 1247:

Stamboom Schendeler Den Bosch en kwartierstaat Schendeler-Sallé - www.genealogieonline.nl/stamboom-schendeler

Een publicatie door Aad Edelbroek met gegevens over oa. de families Schendeler, Leempoel, Maes, Maas, Hermus, Van den Hemel, Van Hemelen, Huijberts, Van den Bergh en Sall.


Screenshot van website

Stamboom Schenk - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenk

Een publicatie door Erlend Schenk met gegevens over oa. de families Schenk, Arensman, Hiensch (Hiens), Hiensch, Arisman, Ruts, Gunther, Ros, Kleij en Van der Bijl.


Screenshot van website

Stamboom Schenk en Verstappen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenk-en-verstappen

Een publicatie door Gerrit Jouke Schenk met gegevens over oa. de families Schenk, Beuker, Wouters, Hoorn, Verstappen, Akkerman, Blees, Herrema, Jacobs Donker en Duindam.


Screenshot van website

Stamboom Schenkeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld

Een publicatie door Peter Schenkeveld met gegevens over oa. de families Schenkeveld, Overgaag, De Vette, Stolk, Boks, Verbeek, Gerla, Gordijn, Deijkers en Bosman.


Screenshot van website

Stamboom Schepen en Van Brakel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schepen-en-van-brakel

Een publicatie door Ad Schepen met gegevens over oa. de families Van Brakel, Schepen, Scheepen, Borsboom, De Groot, Van Egmond, Bregman, Stolk, Roza en Collecteur.


Screenshot van website

Stamboom Scheperein - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheperein

Een publicatie door Mathilde Schipperheijn met gegevens over oa. de families Scheperein, Schipperhein, Volmers, Schipperrein, Scheepperhey, Van Rossem, Scharder, Vanderhart, Schipperheim en Musers.


Screenshot van website

Stamboom Schepers uit Stein (Lb) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers

Een publicatie door Huub Schepers met gegevens over oa. de families Schepers, Camp, op den, Smeets, Janssen, Claessen, Pepels, Mulken, van, Gielissen en Gielissen.


Screenshot van website

Stamboom Schepop - www.genealogieonline.nl/stamboom-schepop

Een publicatie door Rob van de Schepop met gegevens over oa. de families Schepop, Oosthof, Pereboom, Nijmeijer, Hietveld, Brouns, Podt, Holtkuile, Van Riele en Heetveld.


Screenshot van website

Stamboom Scheringa - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheringa

Een publicatie door Nanno Scheringa met gegevens over oa. de families Scheringa, Scheeringa, Nieuwenhuis, Huizing, Jager, Wieringa, Van der Leest, Steenmeijer, Van der Meer en Van Bemmel.


Screenshot van website

Stamboom Scheurwater - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheurwater

Een publicatie door J. Beeloo met gegevens over oa. de families Scheurwater, Lagendijk, Martin, Van Duren, Van der Giessen, Van Haeren, Van der Vlist, Van Oosten, Labree en Beeloo.


Screenshot van website



Genealogie nieuws