stamboomgids

Familienamen » S

Websites 671 - 680 van 1252:

Stamboom Schillings - www.genealogieonline.nl/stamboom-schillings

Een publicatie door P. Schillings met gegevens over oa. de families Schillings, Ubaghs, Ortmans, Vreuls, Beckers, Heugen, Brouns, Frings, Wintgens en Vliegen.


Screenshot van website

Stamboom Schilperoort - www.genealogieonline.nl/stamboom-schilperoort

Een publicatie door C. Schilperoort met gegevens over oa. de families Meulmeester, Schilperoort, Houkes, Van der Velde, De Meulmeester, Snel, Kerver, Vlasblom, Halbetsma en Bontje.


Screenshot van website

Stamboom Schilt-Paans - www.genealogieonline.nl/stamboom-schilt-paans

Een publicatie door Arie Schilt met gegevens over oa. de families Paans, Van den Berg, Vaandrager, Sprangers, Visser, Van Driel, Knijff, De Jong, Schoenmakers en Plomp.


Screenshot van website

Stamboom Schimmel, Schut, Streicher en verwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schimmel-schut-streicher

Een publicatie door Elviera Ooms-Ringeling met gegevens over oa. de families Schimmel, Schut, Streicher, Van der Veen, Krause (croese, Kroese), Roodhart, Mantel, Hofstra en Hofstra.


Screenshot van website

Stamboom Schinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schinkel

Een publicatie door Ben Oldenburg met gegevens over de familie Schinkel, Van Kol, Vermaesen, Lieklama en Oldenburg.


Screenshot van website

Stamboom Schinkel (Gouda) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schinkel-gouda

Een publicatie door Frank Drion met gegevens over oa. de families Schinkel, Schinkel (Schenkel), Van Vessem, Oldenburg, De Knegt, Den Uijl, Joosten, Nobel, Leeclama (Lieklama) en Bumet.


Screenshot van website

Stamboom Schipdam, Klumper, Wessels en Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipdam-klumper-wessels-en-kuipers

Een publicatie door Protzman-Schipdam met gegevens over oa. de families Schipdam, Eshuis, Protzman, Neeskens, Klumper, Schipdam (of Hemmink), Van het Landhuis, Kamp en Kamp.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper

Een publicatie door T. Beijer met gegevens over oa. de familie Schipper.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schipper

Een publicatie door Alma Doff-Schipper met gegevens over oa. de families Colle, Schipper, Pieterman, Klein, Boer, Hopman, De Boer, Bijmolt, Lenting en Greven.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-schipper

Een publicatie door Marcel Schipper met gegevens over oa. de families Schipper, Granneman, Visee, Rebel, Rowel, Rowel (Rouwel), Beers, Mirrer, Kokkelkoren en Fortuin.


Screenshot van website



Genealogie nieuws