stamboomgids

Familienamen » S

Websites 671 - 680 van 1267:

Stamboom Schinkel (Gouda) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schinkel-gouda

Een publicatie door Frank Drion met gegevens over oa. de families Schinkel, Schinkel (Schenkel), Van Vessem, Oldenburg, De Knegt, Den Uijl, Joosten, Nobel, Leeclama (Lieklama) en Bumet.


Screenshot van website

Stamboom Schipdam, Klumper, Wessels en Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipdam-klumper-wessels-en-kuipers

Een publicatie door Protzman-Schipdam met gegevens over oa. de families Schipdam, Eshuis, Protzman, Neeskens, Klumper, Schipdam (of Hemmink), Van het Landhuis, Kamp en Kamp.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper

Een publicatie door T. Beijer met gegevens over oa. de familie Schipper.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schipper

Een publicatie door Alma Doff-Schipper met gegevens over oa. de families Colle, Schipper, Pieterman, Klein, Boer, Hopman, De Boer, Bijmolt, Lenting en Greven.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-schipper

Een publicatie door Marcel Schipper met gegevens over oa. de families Schipper, Granneman, Visee, Rebel, Rowel, Rowel (Rouwel), Beers, Mirrer, Kokkelkoren en Fortuin.


Screenshot van website

Stamboom Schipper / Leemberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper-leemberg

Een publicatie door Christel Schipper met gegevens over oa. de families Duin, Schipper, Jans, Meijnen, Geerts, Bartels, Dercks, Grit, Oostra en Liemborg.


Screenshot van website

Stamboom Schipperheijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipperheijn

Een publicatie door Frank van Leeuwen met gegevens over oa. de families Schipperheijn, Floberg, Hey, Van der Weide, De Groot, Schiltkamp, Elgersma, Van Leeuwen, Tieleman en Kniedel.


Screenshot van website

Stamboom Schippers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schippers

Een publicatie door Peter Schippers met gegevens over oa. de families Kortsmit, Schippers, Stam De Jonge, Van Toen, Farla, Riesouw, Van de Veerdonk, Timmermans, Konijnenburg en Kleinendorst.


Screenshot van website

Stamboom Schlaman - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlaman

Een publicatie door Paul Schlaman met gegevens over oa. de families Schlaman, Hendriks, Reynevelt, Hulsbrink, Roelofsen, Verheul, Willemsen, Kateman, Stinnissen en Velde Van Der.


Screenshot van website

Stamboom Schlundt Bodien - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlundt-bodien

Een publicatie door Walter Schlundt Bodien.


Screenshot van website



Genealogie nieuws