stamboomgids

Familienamen » S

Websites 671 - 680 van 1307:

Stamboom Scheltens - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens

Een publicatie door Henk Scheltens met gegevens over oa. de families Scheltens, Van den Ouden, Zoeter, Staats, Grade en (Nij)Hoving


Screenshot van website

Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens-grade

Een publicatie door Henk Scheltens met gegevens over oa. de families Ouden, Scheltens, Zoeter, Lanting, Staats, De Rijke, Katerberg, Meijer, Kwant en Grade.


Screenshot van website

Stamboom Schelvis - www.genealogieonline.nl/stamboom-schelvis

Een publicatie door Frans Schelvis met gegevens over oa. de families Schelvis, Agterberg, Van den Brink, De Boer, Schellevis, Koivumaa, Sargent, Biesbrouck en Biesbrouck.


Screenshot van website

Stamboom Schendeler Den Bosch en kwartierstaat Schendeler-Sallé - www.genealogieonline.nl/stamboom-schendeler

Een publicatie door Aad Edelbroek met gegevens over oa. de families Schendeler, Leempoel, Maes, Maas, Hermus, Van den Hemel, Van Hemelen, Huijberts, Van den Bergh en Sall.


Screenshot van website

Stamboom Schenk - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenk

Een publicatie door Erlend Schenk met gegevens over oa. de families Schenk, Arensman, Hiensch (Hiens), Hiensch, Arisman, Ruts, Gunther, Ros, Kleij en Van der Bijl.


Screenshot van website

Stamboom Schenk en Verstappen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenk-en-verstappen

Een publicatie door Gerrit Jouke Schenk met gegevens over oa. de families Schenk, Beuker, Wouters, Hoorn, Verstappen, Akkerman, Blees, Herrema, Jacobs Donker en Duindam.


Screenshot van website

Stamboom Schenkeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld

Een publicatie door Peter Schenkeveld met gegevens over oa. de families Schenkeveld, Overgaag, De Vette, Stolk, Boks, Verbeek, Gerla, Gordijn, Deijkers en Bosman.


Screenshot van website

Stamboom Schepen en Van Brakel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schepen-en-van-brakel

Een publicatie door Ad Schepen met gegevens over oa. de families Van Brakel, Schepen, Scheepen, Borsboom, De Groot, Van Egmond, Bregman, Stolk, Roza en Collecteur.


Screenshot van website

Stamboom Scheperein - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheperein

Een publicatie door Mathilde Schipperheijn met gegevens over oa. de families Scheperein, Schipperhein, Volmers, Schipperrein, Scheepperhey, Van Rossem, Scharder, Vanderhart, Schipperheim en Musers.


Screenshot van website

Stamboom Schepers uit Stein (Lb) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers

Een publicatie door Huub Schepers met gegevens over oa. de families Schepers, Camp, op den, Smeets, Janssen, Claessen, Pepels, Mulken, van, Gielissen en Gielissen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws