stamboomgids

Familienamen » S

Websites 671 - 680 van 1329:

Stamboom Scheers - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheers

Een publicatie door Martin Scheers met gegevens over oa. de families Scheers, Hendriksen, Van Breda, Bosscha, Taats, Schutte, Christoffels, Ingenhoest en Ingenhoest.


Screenshot van website

Stamboom Scheffel - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffel

Een publicatie door Marjan Scheffel met gegevens over oa. de families Van Raaij, Hoogland, Van Otterlo, Struikenkamp, Weijland, Visser, Weidema, Van Wijhe, Van der Zee en Van Heusden.


Screenshot van website

Stamboom Scheffelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffelaar

Een publicatie door Kim Scheffelaar met gegevens over oa. de families Scheffelaar, Frenkel, Velema, Frinkel, Bos, Hendriks, Göbel, Graafmans, De Maar en Koene.


Screenshot van website

Stamboom Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Scheffer, Hillebregt, Van Weeghel, Veluwenkamp, Van het Veld, Halfwerk, Wareman, Langeberg, De Ruiter en Veldkamp.


Screenshot van website

Stamboom Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom_scheffer

Een publicatie door Jan Herman Scheffer met gegevens over oa. de families Spiekholt, Scheffer, Venema, Urk, Visser, De Jong, Bruinsma, Vermeulen, De Boer en Van der Zee.


Screenshot van website

Stamboom Scheffer, van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer-van-den-berg

Een publicatie door J.T. Scheffer met gegevens over oa. de families Scheffer, Van Wijk, Ladage, , , .


Screenshot van website

Stamboom Scheffer-Heikoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer-heikoop

Een publicatie door Peter Scheffer met gegevens over oa. de families Koelewijn, Hop, Ruitenbeek, Hartman, Van Iperen, Verduin, Scheffer, Verheij, De Jong en Hazendonk.


Screenshot van website

Stamboom Scheidemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheidemans

Een publicatie door M. Hoogma met gegevens over oa. de families Scheidemans, Terwel, Hulsman, Van Essen, Keizer, Foppes, Van Egteren, Pas, Bunte en Slijkhuis.


Screenshot van website

Stamboom Scheijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheijen

Een genealogische publicatie door Will Scheijen met gegevens over onder andere de families Scheijen, Spooren, Lahaye, Plas, Bloem, Eggen, Bertrand, Paulissen en Huiskens.


Screenshot van website

Stamboom Schel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schel

Een publicatie door S. van Leur met gegevens over oa. de families Schel, Schel(Huijberts), Van der Burght, Broeksteeg, Jacobs, Ruijs, De Haas, Van Pinxteren, De Veer en Petronella Schel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws