stamboomgids

Familienamen » S

Websites 661 - 670 van 1240:

Stamboom Schiks (Druten) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schiks

Een publicatie door Cisca Fransen met gegevens over oa. de families Schiks, Van Sommeren, Van Tiem, Janssen, Den Bekker, Van Kampen, Wouters, Schiks (Derks), Van Uden en Vissers.

Screenshot van website

Stamboom Schild - www.genealogieonline.nl/stamboom-schild

Een publicatie door Tonia met gegevens over oa. de families Schilt, Keijzer, Schild, De Gruijter, Meijers, Van Hees, Heremens, Nijmeijer, Walla(e)r en Pieters.

Screenshot van website

Stamboom Schildkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-schildkamp

Een publicatie door Robert Schildkamp met gegevens over oa. de families Schildkamp, Hoeben, Sprakel, Ticheler, Wigger, Revenboer, Scheerhoorn, Kivik Ook Genaamd Beernink, Mekkelholt en Van Dijk.

Screenshot van website

Stamboom Schillings - www.genealogieonline.nl/stamboom-schillings

Een publicatie door P. Schillings met gegevens over oa. de families Schillings, Ubaghs, Ortmans, Vreuls, Beckers, Heugen, Brouns, Frings, Wintgens en Vliegen.

Screenshot van website

Stamboom Schilperoort - www.genealogieonline.nl/stamboom-schilperoort

Een publicatie door C. Schilperoort met gegevens over oa. de families Meulmeester, Schilperoort, Houkes, Van der Velde, De Meulmeester, Snel, Kerver, Vlasblom, Halbetsma en Bontje.

Screenshot van website

Stamboom Schilt-Paans - www.genealogieonline.nl/stamboom-schilt-paans

Een publicatie door Arie Schilt met gegevens over oa. de families Paans, Van den Berg, Vaandrager, Sprangers, Visser, Van Driel, Knijff, De Jong, Schoenmakers en Plomp.

Screenshot van website

Stamboom Schimmel, Schut, Streicher en verwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schimmel-schut-streicher

Een publicatie door Elviera Ooms-Ringeling met gegevens over oa. de families Schimmel, Schut, Streicher, Van der Veen, Krause (croese, Kroese), Roodhart, Mantel, Hofstra en Hofstra.

Screenshot van website

Stamboom Schinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schinkel

Een publicatie door Ben Oldenburg met gegevens over de familie Schinkel, Van Kol, Vermaesen, Lieklama en Oldenburg.

Screenshot van website

Stamboom Schinkel (Gouda) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schinkel-gouda

Een publicatie door Frank Drion met gegevens over oa. de families Schinkel, Schinkel (Schenkel), Van Vessem, Oldenburg, De Knegt, Den Uijl, Joosten, Nobel, Leeclama (Lieklama) en Bumet.

Screenshot van website

Stamboom Schipdam, Klumper, Wessels en Kuipers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipdam-klumper-wessels-en-kuipers

Een publicatie door Protzman-Schipdam met gegevens over oa. de families Schipdam, Eshuis, Protzman, Neeskens, Klumper, Schipdam (of Hemmink), Van het Landhuis, Kamp en Kamp.

Screenshot van website



Genealogie nieuws