stamboomgids

Familienamen » S

Websites 661 - 670 van 1307:

Stamboom Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom_scheffer

Een publicatie door Jan Herman Scheffer met gegevens over oa. de families Spiekholt, Scheffer, Venema, Urk, Visser, De Jong, Bruinsma, Vermeulen, De Boer en Van der Zee.


Screenshot van website

Stamboom Scheffer, van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer-van-den-berg

Een publicatie door J.T. Scheffer met gegevens over oa. de families Scheffer, Van Wijk, Ladage, , , .


Screenshot van website

Stamboom Scheffer-Heikoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer-heikoop

Een publicatie door Peter Scheffer met gegevens over oa. de families Koelewijn, Hop, Ruitenbeek, Hartman, Van Iperen, Verduin, Scheffer, Verheij, De Jong en Hazendonk.


Screenshot van website

Stamboom Scheidemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheidemans

Een publicatie door M. Hoogma met gegevens over oa. de families Scheidemans, Terwel, Hulsman, Van Essen, Keizer, Foppes, Van Egteren, Pas, Bunte en Slijkhuis.


Screenshot van website

Stamboom Scheijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheijen

Een genealogische publicatie door Will Scheijen met gegevens over onder andere de families Scheijen, Spooren, Lahaye, Plas, Bloem, Eggen, Bertrand, Paulissen en Huiskens.


Screenshot van website

Stamboom Schel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schel

Een publicatie door S. van Leur met gegevens over oa. de families Schel, Schel(Huijberts), Van der Burght, Broeksteeg, Jacobs, Ruijs, De Haas, Van Pinxteren, De Veer en Petronella Schel.


Screenshot van website

Stamboom Schell - www.genealogieonline.nl/stamboom-schell

Een publicatie door Fred Schell met gegevens over oa. de families Schell, Manders, Manifarges, Oosterum, Vermeer, Van der Sluijs, Brous, Noordzij, Van Selst en Raadsen.


Screenshot van website

Stamboom Schellekens - members.home.nl/ml.schellekens

Stamboom Schellekens vanaf 1260


Screenshot van website

Stamboom Schellekens de Hoogh - www.genealogieonline.nl/stamboom-schellekens-de-hoogh

Een genealogische publicatie door Tineke Schoonens met gegevens over onder andere de families Schellekens, Naas, Hooijmaijers, De Hoogh, Nier, Witlox, Hooymayers en De Bont.


Screenshot van website

Stamboom Schellinkhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-schellinkhout

Een genealogische publicatie door Aris Schellinkhout met gegevens over onder andere de families Schellinkhout, Schagen, Krabbendam, Baart, Opmeer, De Man, Schellinckhout, Buik en Wonder.


Screenshot van website



Genealogie nieuws