stamboomgids

Familienamen » S

Websites 681 - 690 van 1252:

Stamboom Schipper / Leemberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper-leemberg

Een publicatie door Christel Schipper met gegevens over oa. de families Duin, Schipper, Jans, Meijnen, Geerts, Bartels, Dercks, Grit, Oostra en Liemborg.


Screenshot van website

Stamboom Schipperheijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipperheijn

Een publicatie door Frank van Leeuwen met gegevens over oa. de families Schipperheijn, Floberg, Hey, Van der Weide, De Groot, Schiltkamp, Elgersma, Van Leeuwen, Tieleman en Kniedel.


Screenshot van website

Stamboom Schippers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schippers

Een publicatie door Peter Schippers met gegevens over oa. de families Kortsmit, Schippers, Stam De Jonge, Van Toen, Farla, Riesouw, Van de Veerdonk, Timmermans, Konijnenburg en Kleinendorst.


Screenshot van website

Stamboom Schlaman - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlaman

Een publicatie door Paul Schlaman met gegevens over oa. de families Schlaman, Hendriks, Reynevelt, Hulsbrink, Roelofsen, Verheul, Willemsen, Kateman, Stinnissen en Velde Van Der.


Screenshot van website

Stamboom Schlundt Bodien - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlundt-bodien

Een publicatie door Walter Schlundt Bodien.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Lodder, Heulen, van, Schmidt, Krimpen, van, Berg, van den, Bos, Jong, de, Linden, van der en Linden, van der.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schmidt

Een publicatie door Ruud Schmidt met gegevens over oa. de families Schmidt, Winkel, Van der Wijk, Schoenmaker, Rudolphy, Haringhuizen, Houter, Vennik, Holthaus en Stapel.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - de Smidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt-de-smidt

Een publicatie door Erik Schmidt - de Smidt met gegevens over oa. de families Van Eerdenburgh, Van Assendelft, De Smidt, Scheele, Schmidt, Von Grove, Schele, Dietz, Jansen en Joris.


Screenshot van website

Stamboom Schmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmit

Een publicatie door Ph. Schmit met gegevens over oa. de families Grootendorst, Schmidt, Schmit, Dazert, Pijl, Van Kooten, Oostenbrink, Kivit, Ten Brink en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Schmitt/de Tourton-Bruijns - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmitt

Een publicatie door R.N. Schmitt met gegevens over oa. de families Schmitt, De Tourton Bruijns, De la Fontaine, Beentjes, Oorthuis, Corver, Weijermans, Gaerthé, Peekel en Van de Reep.


Screenshot van website



Genealogie nieuws