stamboomgids

Familienamen » S

Websites 681 - 690 van 1263:

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Lodder, Heulen, van, Schmidt, Krimpen, van, Berg, van den, Bos, Jong, de, Linden, van der en Linden, van der.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schmidt

Een publicatie door Ruud Schmidt met gegevens over oa. de families Schmidt, Winkel, Van der Wijk, Schoenmaker, Rudolphy, Haringhuizen, Houter, Vennik, Holthaus en Stapel.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - de Smidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt-de-smidt

Een publicatie door Erik Schmidt - de Smidt met gegevens over oa. de families Van Eerdenburgh, Van Assendelft, De Smidt, Scheele, Schmidt, Von Grove, Schele, Dietz, Jansen en Joris.


Screenshot van website

Stamboom Schmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmit

Een publicatie door Ph. Schmit met gegevens over oa. de families Grootendorst, Schmidt, Schmit, Dazert, Pijl, Van Kooten, Oostenbrink, Kivit, Ten Brink en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Schmitt/de Tourton-Bruijns - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmitt

Een publicatie door R.N. Schmitt met gegevens over oa. de families Schmitt, De Tourton Bruijns, De la Fontaine, Beentjes, Oorthuis, Corver, Weijermans, Gaerthé, Peekel en Van de Reep.


Screenshot van website

Stamboom Schneider (oorsprong Mettingen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schneider

Een publicatie door P.G.M. Schneider met gegevens over oa. de families Neefjes, Keet, Schneider, Schneiders, Laan, Bakker, Koopman, Louter en Louter.


Screenshot van website

Stamboom Schneider/Schmitz - www.genealogieonline.nl/stamboom-schneider-schmitz

Een genealogische publicatie door Patrick Kok met gegevens over onder andere de families Schneider, Schmitz, Jackels, Kratz, Riek, Ketting, Verhagen, Kok en Blum.


Screenshot van website

Stamboom Schobben - www.genealogieonline.nl/stamboom-schobben

Een publicatie door P.R.H. Hendriks met gegevens over oa. de families Schobben, Schobbe, Hendriks, Smeets, Van Rhijn, Van IJzendoorn, Schirbach, Heiligers, Gerards en Nijs.


Screenshot van website

Stamboom Schoemaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoemaker

Een publicatie door J.H. Schoenmaker met gegevens over oa. de families Schoemaker, Kelderman, Jager, Derks, Puper, Sloppers, Van Kreel, Vermeulen, Molenbeek en Knijff.


Screenshot van website

Stamboom Schoenknecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoenknecht

Een publicatie door Ulrich M. Schönknecht met gegevens over oa. de families Schönknecht, Hagaman, Johnson, Werk, Voorhees, Strehlow, Karnatz, Aleth, Van Doren en Sinn.


Screenshot van website



Genealogie nieuws