stamboomgids

Familienamen » S

Websites 681 - 690 van 1353:

Stamboom Scheirsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheirsen

Een genealogische publicatie door Bart Scheirsen met gegevens over onder andere de families Scheirsen, Verplancke, Cools, Vanbeveren, Van Elverdinge, Florizoone, Huyghe, Decan en Vandemoortele.


Screenshot van website

Stamboom Schel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schel

Een publicatie door S. van Leur met gegevens over oa. de families Schel, Schel(Huijberts), Van der Burght, Broeksteeg, Jacobs, Ruijs, De Haas, Van Pinxteren, De Veer en Petronella Schel.


Screenshot van website

Stamboom Schellekens - members.home.nl/ml.schellekens

Stamboom Schellekens vanaf 1260


Screenshot van website

Stamboom Schellekens de Hoogh - www.genealogieonline.nl/stamboom-schellekens-de-hoogh

Een genealogische publicatie door Tineke Schoonens met gegevens over onder andere de families Schellekens, Naas, Hooijmaijers, De Hoogh, Nier, Witlox, Hooymayers en De Bont.


Screenshot van website

Stamboom Schellinkhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-schellinkhout

Een genealogische publicatie door Aris Schellinkhout met gegevens over onder andere de families Schellinkhout, Schagen, Krabbendam, Baart, Opmeer, De Man, Schellinckhout, Buik en Wonder.


Screenshot van website

Stamboom Scheltens - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens

Een publicatie door Henk Scheltens met gegevens over oa. de families Scheltens, Van den Ouden, Zoeter, Staats, Grade en (Nij)Hoving


Screenshot van website

Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens-grade

Een publicatie door Henk Scheltens met gegevens over oa. de families Ouden, Scheltens, Zoeter, Lanting, Staats, De Rijke, Katerberg, Meijer, Kwant en Grade.


Screenshot van website

Stamboom Schelvis - www.genealogieonline.nl/stamboom-schelvis

Een publicatie door Frans Schelvis met gegevens over oa. de families Schelvis, Agterberg, Van den Brink, De Boer, Schellevis, Koivumaa, Sargent, Biesbrouck en Biesbrouck.


Screenshot van website

Stamboom Schendeler Den Bosch en kwartierstaat Schendeler-Sallé - www.genealogieonline.nl/stamboom-schendeler

Een publicatie door Aad Edelbroek met gegevens over oa. de families Schendeler, Leempoel, Maes, Maas, Hermus, Van den Hemel, Van Hemelen, Huijberts, Van den Bergh en Sall.


Screenshot van website

Stamboom Schenk - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenk

Een publicatie door Erlend Schenk met gegevens over oa. de families Schenk, Arensman, Hiensch (Hiens), Hiensch, Arisman, Ruts, Gunther, Ros, Kleij en Van der Bijl.


Screenshot van website