stamboomgids

Familienamen » S

Websites 681 - 690 van 1260:

Stamboom Schippers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schippers

Een publicatie door Peter Schippers met gegevens over oa. de families Kortsmit, Schippers, Stam De Jonge, Van Toen, Farla, Riesouw, Van de Veerdonk, Timmermans, Konijnenburg en Kleinendorst.


Screenshot van website

Stamboom Schlaman - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlaman

Een publicatie door Paul Schlaman met gegevens over oa. de families Schlaman, Hendriks, Reynevelt, Hulsbrink, Roelofsen, Verheul, Willemsen, Kateman, Stinnissen en Velde Van Der.


Screenshot van website

Stamboom Schlundt Bodien - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlundt-bodien

Een publicatie door Walter Schlundt Bodien.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Lodder, Heulen, van, Schmidt, Krimpen, van, Berg, van den, Bos, Jong, de, Linden, van der en Linden, van der.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schmidt

Een publicatie door Ruud Schmidt met gegevens over oa. de families Schmidt, Winkel, Van der Wijk, Schoenmaker, Rudolphy, Haringhuizen, Houter, Vennik, Holthaus en Stapel.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - de Smidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt-de-smidt

Een publicatie door Erik Schmidt - de Smidt met gegevens over oa. de families Van Eerdenburgh, Van Assendelft, De Smidt, Scheele, Schmidt, Von Grove, Schele, Dietz, Jansen en Joris.


Screenshot van website

Stamboom Schmit - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmit

Een publicatie door Ph. Schmit met gegevens over oa. de families Grootendorst, Schmidt, Schmit, Dazert, Pijl, Van Kooten, Oostenbrink, Kivit, Ten Brink en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Schmitt/de Tourton-Bruijns - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmitt

Een publicatie door R.N. Schmitt met gegevens over oa. de families Schmitt, De Tourton Bruijns, De la Fontaine, Beentjes, Oorthuis, Corver, Weijermans, Gaerthé, Peekel en Van de Reep.


Screenshot van website

Stamboom Schneider (oorsprong Mettingen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schneider

Een publicatie door P.G.M. Schneider met gegevens over oa. de families Neefjes, Keet, Schneider, Schneiders, Laan, Bakker, Koopman, Louter en Louter.


Screenshot van website

Stamboom Schneider/Schmitz - www.genealogieonline.nl/stamboom-schneider-schmitz

Een genealogische publicatie door Patrick Kok met gegevens over onder andere de families Schneider, Schmitz, Jackels, Kratz, Riek, Ketting, Verhagen, Kok en Blum.


Screenshot van website



Genealogie nieuws