stamboomgids

Familienamen » S

Websites 711 - 720 van 1253:

Stamboom Schomaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schomaker

Een genealogische publicatie door Elwin Schomaker met gegevens over onder andere de families Boelens, Im Hellweggau, Bullinga, Van Schwalenberg, Von Assel, Luirts, Von Schwalenberg en Im Liesgau.


Screenshot van website

Stamboom Schook - www.genealogieonline.nl/stamboom_schook

Gegevens over oa. de families Schook, Nederlof, Campagne, Van Wijnen, Van Maanen, De Swart, De Bruin, Van Antwerpen en Weijgertze.


Screenshot van website

Stamboom Schoonderwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoonderwoerd

Een genealogische publicatie door Arjen Schoonderwoerd met gegevens over onder andere de families Smorenburg, Schoonderwoerd, Middelweerd, Vernooij, Dorresteijn, Van Isselt, Van de Leemkolk, Middelweert en Van Bemmel.


Screenshot van website

Stamboom Schoonemans, Roest, Dicks en verwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoonemans-roest-dicks

Een publicatie door Elviera Ooms-Ringeling met gegevens over oa. de families Tandie, Roest, Hoogelant Enz) Hoogland (hooglant, Lameer, Dicks, Van de Raaij (raij), Wessels, Schoonemans, Lammaire) Lameer (la Maire Mair, Le Mer, Lammer en Boeckers Enz) Bockaert (barker Borkers.


Screenshot van website

Stamboom Schoorel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoorel

Een publicatie door R.Schoorl met gegevens over oa. de families Schoorel, Van Nes, Kleyn Schoorel, De Graaff, Van Wilgen, Taat, Munk, Van Leeuwen, Goudkade en Van der Sney.


Screenshot van website

Stamboom Schoorl - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoorl

Een publicatie door R.Schoorl met gegevens over oa. de families Schoorl, Borst, Blom, Voorn, Dekker, Zaadnoordijk, Diepsmeer, Kroon, Frans en Westendorp.


Screenshot van website

Stamboom Schouten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schouten

Een publicatie door Jaap Schouten met gegevens over oa. de families Schouten, Ponsie, Hageman, Schoute, De Cock, Dissel, Adelaer, Linden, Vermeulen en Isaaks.


Screenshot van website

Stamboom Schouten - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schouten

Een publicatie door Michiel Schouten met gegevens over oa. de families Schouten, Van der Leeuw, Voets, Van Campenhout, Tachi, Godart, Schellings, Verduijn, Van der Roost en Roelse.


Screenshot van website

Stamboom Schouten - www.genealogieonline.nl/familie-schouten-stamboom

Een publicatie door D.M. Schouten met gegevens over oa. de families Schlagwein, Van Dissel, Schouten, Frankhuizen, Wallaart, De Zwijger, Bekooij, Helfenstein, Van Steenbergen en Groen.


Screenshot van website

Stamboom Schouten / Vendelbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-schouten-vendelbosch

Een publicatie door Ben Santing met gegevens over oa. de families Vendelbosch, Luijendijk, Venderbos, Huijser, Schouten, Blom, Middendorp, Koole, Sparreboom en Van Mullem.


Screenshot van website



Genealogie nieuws