stamboomgids

Familienamen » S

Websites 711 - 720 van 1277:

Stamboom Scholtens - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholtens

Een publicatie door M. Hoogma met gegevens over oa. de families Scholtens, Kok, Schotanus, Van der Woude, Kroeger, Bleeker, Kroon, Martinus, Goorkate en Gort.


Screenshot van website

Stamboom Scholtens Hollandganger - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholtens-hollandganger

Een genealogische publicatie door Roelof Scholtens met gegevens over onder andere de families Scholtens, Schultens, Scholten, Bosklopper, Pinkster, Jansen, Nieman, De Vries, Brands, Siebring, Goeree, Hamming, Hovenkamp, Jans, Jansen, Meijer, Onnes, Strijks, Weits, Stevens, ten Kleij en Gaasbeek.


Screenshot van website

Stamboom Scholze - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholze

Een genealogische publicatie door Martine Schreuder met gegevens over onder andere de families Scholze, Dijkman, Beumer, Landt, Maanen, Schultze, Vernooij, Timmer en Schreuder.


Screenshot van website

Stamboom Schomaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schomaker

Een genealogische publicatie door Elwin Schomaker met gegevens over onder andere de families Boelens, Im Hellweggau, Bullinga, Van Schwalenberg, Von Assel, Luirts, Von Schwalenberg en Im Liesgau.


Screenshot van website

Stamboom Schook - www.genealogieonline.nl/stamboom_schook

Gegevens over oa. de families Schook, Nederlof, Campagne, Van Wijnen, Van Maanen, De Swart, De Bruin, Van Antwerpen en Weijgertze.


Screenshot van website

Stamboom Schoonderwoerd - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoonderwoerd

Een genealogische publicatie door Arjen Schoonderwoerd met gegevens over onder andere de families Smorenburg, Schoonderwoerd, Middelweerd, Vernooij, Dorresteijn, Van Isselt, Van de Leemkolk, Middelweert en Van Bemmel.


Screenshot van website

Stamboom Schoonemans, Roest, Dicks en verwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoonemans-roest-dicks

Een publicatie door Elviera Ooms-Ringeling met gegevens over oa. de families Tandie, Roest, Hoogelant Enz) Hoogland (hooglant, Lameer, Dicks, Van de Raaij (raij), Wessels, Schoonemans, Lammaire) Lameer (la Maire Mair, Le Mer, Lammer en Boeckers Enz) Bockaert (barker Borkers.


Screenshot van website

Stamboom Schoorel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoorel

Een publicatie door R.Schoorl met gegevens over oa. de families Schoorel, Van Nes, Kleyn Schoorel, De Graaff, Van Wilgen, Taat, Munk, Van Leeuwen, Goudkade en Van der Sney.


Screenshot van website

Stamboom Schoorl - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoorl

Een publicatie door R.Schoorl met gegevens over oa. de families Schoorl, Borst, Blom, Voorn, Dekker, Zaadnoordijk, Diepsmeer, Kroon, Frans en Westendorp.


Screenshot van website

Stamboom Schouten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schouten

Een publicatie door Jaap Schouten met gegevens over oa. de families Schouten, Ponsie, Hageman, Schoute, De Cock, Dissel, Adelaer, Linden, Vermeulen en Isaaks.


Screenshot van website



Genealogie nieuws