stamboomgids

Familienamen » S

Websites 711 - 720 van 1351:

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper

Een publicatie door T. Beijer met gegevens over oa. de familie Schipper.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schipper

Een publicatie door Alma Doff-Schipper met gegevens over oa. de families Colle, Schipper, Pieterman, Klein, Boer, Hopman, De Boer, Bijmolt, Lenting en Greven.


Screenshot van website

Stamboom Schipper - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-schipper

Een publicatie door Marcel Schipper met gegevens over oa. de families Schipper, Granneman, Visee, Rebel, Rowel, Rowel (Rouwel), Beers, Mirrer, Kokkelkoren en Fortuin.


Screenshot van website

Stamboom Schipper en Duin, Hoekstra en Leemberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper-en-duin-hoekstra-en-leemberg ...

Een genealogische publicatie door Christel Schipper met gegevens over onder andere de families Hoekstra, Schipper, Duin, Stuiver, De Jong, De Vries, Jans, Meinen en Westerhof.


Screenshot van website

Stamboom Schipper Huizen-Velsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper-huizen-velsen

Een genealogische publicatie door Kees Schipper met gegevens over onder andere de families Vos, Delfos, Haartsen, Van Ettinger, Schipper, Visser, Van Heijst, Smit en Schaap.


Screenshot van website

Stamboom Schipperheijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipperheijn

Een publicatie door Frank van Leeuwen met gegevens over oa. de families Schipperheijn, Floberg, Hey, Van der Weide, De Groot, Schiltkamp, Elgersma, Van Leeuwen, Tieleman en Kniedel.


Screenshot van website

Stamboom Schippers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schippers

Een publicatie door Peter Schippers met gegevens over oa. de families Kortsmit, Schippers, Stam De Jonge, Van Toen, Farla, Riesouw, Van de Veerdonk, Timmermans, Konijnenburg en Kleinendorst.


Screenshot van website

Stamboom Schlaman - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlaman

Een publicatie door Paul Schlaman met gegevens over oa. de families Schlaman, Hendriks, Reynevelt, Hulsbrink, Roelofsen, Verheul, Willemsen, Kateman, Stinnissen en Velde Van Der.


Screenshot van website

Stamboom Schlundt Bodien - www.genealogieonline.nl/stamboom-schlundt-bodien

Een publicatie door Walter Schlundt Bodien.


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Lodder, Heulen, van, Schmidt, Krimpen, van, Berg, van den, Bos, Jong, de, Linden, van der en Linden, van der.


Screenshot van website