stamboomgids

Familienamen » S

Websites 731 - 740 van 1252:

Stamboom Schreuder - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreuder

Een publicatie door Marjolein Kelderman met gegevens over oa. de families Schreuder, Van Klaveren, Hajemaje, Seije, Timrott, Borman, Johannes Schreuder, Hermina Schreuder, Sondermeijer en Wijntje.


Screenshot van website

Stamboom Schreuder-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreuder-bakker

Een genealogische publicatie door Agnes Schreuder-Bakker met gegevens over onder andere de families Bakker, Van Heiningen, Kok, Advokaat, Den Ouden, Roos, Pijl, Boompkens en Collet.


Screenshot van website

Stamboom Schreur - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreur

Een publicatie door R. Schreur met gegevens over oa. de families Baron, Schreur, Jonkman, De Vries, Scheenstra, Bezembinder, Bakker, Post, Westerhof en Blokzijl.


Screenshot van website

Stamboom Schreurs - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreurs

Een publicatie door A. ten Hove-Schreurs met gegevens over oa. de families Schreurs, Lubbers, Kempers, Ooms, Leeftink, Schutte(N), Krabbenbos, Assink, Daggert en Schurink.


Screenshot van website

Stamboom Schreurs - Driepaal - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreurs-driepaal

Een publicatie door Peter Schreurs met gegevens over oa. de families Schreurs, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Schreurs, Jacobi, Verhagen, van Spaendonk - www.genealogieonline.nl/schreurs-stamboom

Een publicatie door F. Schreurs met gegevens over oa. de families Schreurs, Jacobi, Janssen, Smeets, Sartoris, Willems, Peters, Jaspers, Simons en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Schrier - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier

Een publicatie door Marco Schrier met gegevens over oa. de families Schrier, Van der Schrier, De Regt, Meulenberg, Koster, Verhulst, Van Sluijs, Van Houte, Klooster en (Van Der) Schrier.


Screenshot van website

Stamboom Schrijver - Van der Ham - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrijver-van-der-ham

Een publicatie door Ron Schrijver met gegevens over oa. de families Schrijver, Ham, van der, Hooijmans, Massarczyk, Wilde, de, Lohmann, Peters, (der ) Ham, van en (der ) Ham, van.


Screenshot van website

Stamboom Schrijver Raalte - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrijver-raalte

Een genealogische publicatie door Leon Schrijver met gegevens over onder andere de families Schrijver, Nijmeijer, Katenhorst, Stroek, Kloosterman, Elshof, Gerrits, Van der Kolk en Haas.


Screenshot van website

Stamboom Schrijvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrijvers

Een publicatie door Pieter Arts met gegevens over oa. de families Schrijvers, Arts, Jansen, Snoeks, Deckers, Van de Weijer, Reniers, Peels, Cleven en Saris.


Screenshot van website



Genealogie nieuws