stamboomgids

Familienamen » S

Websites 721 - 730 van 1267:

Stamboom Schovers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schovers

Een publicatie door Jan Schovers met gegevens over oa. de families Schovers, Germain, Burgering, Brasser, Drent, Middel, Meij, Verver, Hahn en Van Geijlswijk.


Screenshot van website

Stamboom Schovers en Brasser - members.quicknet.nl/jt.schovers

Stamboom onderzoek naar de families Schovers en Brasser.


Screenshot van website

Stamboom Schraa - www.genealogieonline.nl/stamboom-schraa

Een publicatie door B. Schraa met gegevens over oa. de families Jalink, Drenth, Schraa, Odink, Mellema, Dubbink, Stam, Schutte, Schra en Immink.


Screenshot van website

Stamboom Schraa - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schraa

Een publicatie door Hans Schraa met gegevens over oa. de families Loman, Smeenk, Schraa, Pastoor, Troost, Haan, Salomons, Vaartjes, Schut en Kamman.


Screenshot van website

Stamboom Schram - Verlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-schram-verlaan

Een genealogische publicatie door Rob Schram met gegevens over onder andere de families Schram, Berg van Den, Verlaan, Schram (Scram), Vandenberg, Haak, Visser, Groot De en Verlaen.


Screenshot van website

Stamboom Schram uit Huizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schram

Een publicatie door Rob Schram met gegevens over oa. de families Schram, Schram (Scram), Kos, Schaap, Bakker, Rebel, Vos, Veerman, Schipper en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Schrauwers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrauwers

Een publicatie door Emile Schrauwers met gegevens over oa. de families Schrauwers, 's Grauwers, De Rooij, Wijdemans, Gijzen, Swolfs, Hensing, Van Lier, V. Houdt en Schoutens.


Screenshot van website

Stamboom Schreuder - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreuder

Een publicatie door Marjolein Kelderman met gegevens over oa. de families Schreuder, Van Klaveren, Hajemaje, Seije, Timrott, Borman, Johannes Schreuder, Hermina Schreuder, Sondermeijer en Wijntje.


Screenshot van website

Stamboom Schreuder-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreuder-bakker

Een genealogische publicatie door Agnes Schreuder-Bakker met gegevens over onder andere de families Bakker, Van Heiningen, Kok, Advokaat, Den Ouden, Roos, Pijl, Boompkens en Collet.


Screenshot van website

Stamboom Schreur - www.genealogieonline.nl/stamboom-schreur

Een publicatie door R. Schreur met gegevens over oa. de families Baron, Schreur, Jonkman, De Vries, Scheenstra, Bezembinder, Bakker, Post, Westerhof en Blokzijl.


Screenshot van website



Genealogie nieuws