stamboomgids

Familienamen » S

Websites 691 - 700 van 1239:

Stamboom Schoffelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoffelen

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schoffelen, Schoffeleers, Beckers, Cremers, Janssen, Limpens, Daemen, Schrijen, Mulkens en Gijzen.

Screenshot van website

Stamboom Schoffelen (Roosteren) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoffelen-roosteren

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schoffelen, Moens, Janssen, Fens, Dohmen, Niessen, Lodder, Scholtens, Westgeest en Pils.

Screenshot van website

Stamboom Schokkin - www.genealogieonline.nl/stamboom-schokkin

Een publicatie door Wim Simmelink met gegevens over oa. de families Schokkin, Navis, Wildenbeest, Bekkers, Westervelt, Somsen, Chokin, Te Wogte, Ormel en Hesselink.

Screenshot van website

Stamboom Scholman - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholman

Een publicatie door Frank Scholman met gegevens over oa. de families Scholman, Jansen, Van der Grinten, Schrijnen, Swanink, Van der Maat, Van Rossum, Van Rooijen, Van Rijn en Veenbrink.

Screenshot van website

Stamboom Schols - www.genealogieonline.nl/stamboom_schols

Gegevens over oa. de families Schols, Schoels, Regout, Hoeberechts, Van der Borg, Huijgen, Van Proemeren, Hustinx, Janssen en Scholts.

Screenshot van website

Stamboom Schols - www.genealogieonline.nl/stamboom-schols

Een publicatie door H. Schols met gegevens over oa. de families Schols, Saive, Lammerschop, Hamers, Van Diest, Vondenhoff, Erckens, Wauben, Janssen en Schlechtriem.

Screenshot van website

Stamboom Scholten - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholten

Een publicatie door Willem Scholten met gegevens over oa. de families Scholten, Rotsma, Scholte, Miedema, Boersma, Scholte(n), Van Zandbergen, Ferwerda, Van der Wal en Kragt.

Screenshot van website

Stamboom Scholten - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-scholten

Een publicatie door Ju Scholten met gegevens over oa. de families Scholten, Vandenbos, Kuyper, Boeve, Beest, ter, Wissink, Terlouw, Boer en Boer.

Screenshot van website

Stamboom Scholten - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-scholten

Een genealogische publicatie door Emy Morssink met gegevens over onder andere de families Scholten, Maria Scholten, Johanna Scholten, Hendrik Scholten, Herman Scholten, Hendrika Scholten, Burgers, Marinus Scholten en Gerritje Scholten.

Screenshot van website

Stamboom Scholten - van der Vlugt - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholten-van-der-vlugt

Een publicatie door P. J. E. Scholten met gegevens over oa. de families Kwakkel, Veerman, Jongman, Diender, Verhart, Klappe, Van Bavel, Van den Berg, Jonker en Van Gelder.

Screenshot van website



Genealogie nieuws