stamboomgids

Familienamen » S

Websites 691 - 700 van 1264:

Stamboom Schoenknecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoenknecht

Een publicatie door Ulrich M. Schönknecht met gegevens over oa. de families Schönknecht, Hagaman, Johnson, Werk, Voorhees, Strehlow, Karnatz, Aleth, Van Doren en Sinn.


Screenshot van website

Stamboom Schoenmakers - www.genealogieonline.nl/stamboom_schoenmakers

Een publicatie door B. Rijken met gegevens over oa. de families Schoenmakers, Rijken, Combee, Verhoeven, Ippel, Van der Linden, Pellekaan, Van Varik, Heij en Lankhaar.


Screenshot van website

Stamboom Schoenmakers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoenmakers

Een genealogische publicatie door Twan Schoenmakers met gegevens over onder andere de families Schoenmakers, Arts, Nortier, Weijenberg, Goossens, Gerards, Van der Meeren, Calen en Warnas.


Screenshot van website

Stamboom Schoenmakers-Jansen & Spinola - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoenmakers-jansen-spinola

Een publicatie door Ben Mulder met gegevens over oa. de families Courbois, Puts, Van Lieshout, Spinola, Schoenmakers, Roos, Van den Hoogen, Hofhout, Jansen en Hollenga.


Screenshot van website

Stamboom Schoffelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoffelen

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schoffelen, Schoffeleers, Beckers, Cremers, Janssen, Limpens, Daemen, Schrijen, Mulkens en Gijzen.


Screenshot van website

Stamboom Schoffelen (Roosteren) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoffelen-roosteren

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schoffelen, Moens, Janssen, Fens, Dohmen, Niessen, Lodder, Scholtens, Westgeest en Pils.


Screenshot van website

Stamboom Schokkin - www.genealogieonline.nl/stamboom-schokkin

Een publicatie door Wim Simmelink met gegevens over oa. de families Schokkin, Navis, Wildenbeest, Bekkers, Westervelt, Somsen, Chokin, Te Wogte, Ormel en Hesselink.


Screenshot van website

Stamboom Scholl-Jansen - www.genealogieonline.nl/genealogie-scholl

Een genealogische publicatie door Gerrit Scholl met gegevens over onder andere de families Jansen, Scholl, Ten Broeke, Hilferink, Boll, Roozen, Bloemers, Linnenkamp en Abbink.


Screenshot van website

Stamboom Scholman - www.genealogieonline.nl/stamboom-scholman

Een publicatie door Frank Scholman met gegevens over oa. de families Scholman, Jansen, Van der Grinten, Schrijnen, Swanink, Van der Maat, Van Rossum, Van Rooijen, Van Rijn en Veenbrink.


Screenshot van website

Stamboom Schols - www.genealogieonline.nl/stamboom_schols

Gegevens over oa. de families Schols, Schoels, Regout, Hoeberechts, Van der Borg, Huijgen, Van Proemeren, Hustinx, Janssen en Scholts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws