stamboomgids

Familienamen » S

Websites 741 - 750 van 1276:

Stamboom Schrier-Bronsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrier-bronsema

Een genealogische publicatie door Chris Schrier met gegevens over onder andere de families Dees, Schrier, Bronsema, Verhoeven, Dieleman, Schrijer, De Feijter, Scheele en Versprille.


Screenshot van website

Stamboom Schrijver - Van der Ham - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrijver-van-der-ham

Een publicatie door Ron Schrijver met gegevens over oa. de families Schrijver, Ham, van der, Hooijmans, Massarczyk, Wilde, de, Lohmann, Peters, (der ) Ham, van en (der ) Ham, van.


Screenshot van website

Stamboom Schrijver Raalte - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrijver-raalte

Een genealogische publicatie door Leon Schrijver met gegevens over onder andere de families Schrijver, Nijmeijer, Katenhorst, Stroek, Kloosterman, Elshof, Gerrits, Van der Kolk en Haas.


Screenshot van website

Stamboom Schrijvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrijvers

Een publicatie door Pieter Arts met gegevens over oa. de families Schrijvers, Arts, Jansen, Snoeks, Deckers, Van de Weijer, Reniers, Peels, Cleven en Saris.


Screenshot van website

Stamboom Schrik - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrik

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Schrik, Miedema, Zaalberg, Birza, Ter Veld, Hetterscheid, Hetterscheidt, Dekens, Blanken en Van der Laan.


Screenshot van website

Stamboom Schroer - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroer

Een publicatie door J.M. Schroer met gegevens over oa. de families Van der Vlugt, Slagmolen, Van der Meulen, Abrahamsen, Hoonte, Schröer, Van Hussen, Schroer, Veltmann en Brom.


Screenshot van website

stamboom schroer - www.hwschroer.nl

stamboom van de familie Schroer Overijssel


Screenshot van website

Stamboom Schrooten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrooten

Een publicatie door Nico Schrooten met gegevens over oa. de families Schrooten, Kreemers, Verkissen, Aengeveld, Vlemelinx, Doemen, Lenskens, Mussen, Geurts en Wanten.


Screenshot van website

Stamboom Schröder - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroder

Een publicatie door David Schröder met gegevens over oa. de families Schröder, Quackenbos, Hunterman, Van Grinsven, Knollhof, Van Zanten, Dittmar, Pompe, Van der Drift en Oudshoorn.


Screenshot van website

Stamboom Schröder en Donker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroder-en-donker

Een genealogische publicatie door Mary Schroder met gegevens over onder andere de families Donker, Wiegand, Donker Curtius, Goede, Schut, Nees, Christoffer, Pieterson en Kuiper.


Screenshot van website



Genealogie nieuws