stamboomgids

Familienamen » S

Websites 741 - 750 van 1252:

Stamboom Schrik - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrik

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Schrik, Miedema, Zaalberg, Birza, Ter Veld, Hetterscheid, Hetterscheidt, Dekens, Blanken en Van der Laan.


Screenshot van website

Stamboom Schroer - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroer

Een publicatie door J.M. Schroer met gegevens over oa. de families Van der Vlugt, Slagmolen, Van der Meulen, Abrahamsen, Hoonte, Schröer, Van Hussen, Schroer, Veltmann en Brom.


Screenshot van website

stamboom schroer - www.hwschroer.nl

stamboom van de familie Schroer Overijssel


Screenshot van website

Stamboom Schrooten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrooten

Een publicatie door Nico Schrooten met gegevens over oa. de families Schrooten, Kreemers, Verkissen, Aengeveld, Vlemelinx, Doemen, Lenskens, Mussen, Geurts en Wanten.


Screenshot van website

Stamboom Schröder - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroder

Een publicatie door David Schröder met gegevens over oa. de families Schröder, Quackenbos, Hunterman, Van Grinsven, Knollhof, Van Zanten, Dittmar, Pompe, Van der Drift en Oudshoorn.


Screenshot van website

Stamboom Schröder en Donker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroder-en-donker

Een genealogische publicatie door Mary Schroder met gegevens over onder andere de families Donker, Wiegand, Donker Curtius, Goede, Schut, Nees, Christoffer, Pieterson en Kuiper.


Screenshot van website

Stamboom Schuffelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuffelen

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schuffelen, Schoffelen, Schouffelen, Damoiseaux, Schmeitz, Buckx, Jansen, Laurentz, Dukers en Deuss.


Screenshot van website

Stamboom Schuil - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuil

Een publicatie door dory re-schuil met gegevens over oa. de families Erfmann, Fluit, Karel.


Screenshot van website

Stamboom Schuilenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuilenburg

Een publicatie door Ruud Schuilenburg met gegevens over oa. de families Schuilenburg, Kluppel, Planken, Kleijweg, Bekkers, Van Overbeek, Ter Meulen, Van der Meer, Van Munster en Van Tartwijk.


Screenshot van website

Stamboom Schuit - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuit

Een publicatie door Gerrit Doppenberg met gegevens over oa. de families Schuit, Doppenberg, Van Beek, Ruiter, Besselsen, Cobussen, Ruitenberg, Teunissen, Van Essen en Reijersen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws