stamboomgids

Familienamen » S

Websites 641 - 650 van 1247:

Stamboom Scheffer-Heikoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer-heikoop

Een publicatie door Peter Scheffer met gegevens over oa. de families Koelewijn, Hop, Ruitenbeek, Hartman, Van Iperen, Verduin, Scheffer, Verheij, De Jong en Hazendonk.


Screenshot van website

Stamboom Scheidemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheidemans

Een publicatie door M. Hoogma met gegevens over oa. de families Scheidemans, Terwel, Hulsman, Van Essen, Keizer, Foppes, Van Egteren, Pas, Bunte en Slijkhuis.


Screenshot van website

Stamboom Schel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schel

Een publicatie door S. van Leur met gegevens over oa. de families Schel, Schel(Huijberts), Van der Burght, Broeksteeg, Jacobs, Ruijs, De Haas, Van Pinxteren, De Veer en Petronella Schel.


Screenshot van website

Stamboom Schell - www.genealogieonline.nl/stamboom-schell

Een publicatie door Fred Schell met gegevens over oa. de families Schell, Manders, Manifarges, Oosterum, Vermeer, Van der Sluijs, Brous, Noordzij, Van Selst en Raadsen.


Screenshot van website

Stamboom Schellekens - members.home.nl/ml.schellekens

Stamboom Schellekens vanaf 1260


Screenshot van website

Stamboom Schellekens de Hoogh - www.genealogieonline.nl/stamboom-schellekens-de-hoogh

Een genealogische publicatie door Tineke Schoonens met gegevens over onder andere de families Schellekens, Naas, Hooijmaijers, De Hoogh, Nier, Witlox, Hooymayers en De Bont.


Screenshot van website

Stamboom Schellinkhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-schellinkhout

Een genealogische publicatie door Aris Schellinkhout met gegevens over onder andere de families Schellinkhout, Schagen, Krabbendam, Baart, Opmeer, De Man, Schellinckhout, Buik en Wonder.


Screenshot van website

Stamboom Scheltens - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens

Een publicatie door Henk Scheltens met gegevens over oa. de families Scheltens, Van den Ouden, Zoeter, Staats, Grade en (Nij)Hoving


Screenshot van website

Stamboom Scheltens, Grade, Van den Ouden, Zoeter, Reinds en Lanting - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheltens-grade

Een publicatie door Henk Scheltens met gegevens over oa. de families Ouden, Scheltens, Zoeter, Lanting, Staats, De Rijke, Katerberg, Meijer, Kwant en Grade.


Screenshot van website

Stamboom Schelvis - www.genealogieonline.nl/stamboom-schelvis

Een publicatie door Frans Schelvis met gegevens over oa. de families Schelvis, Agterberg, Van den Brink, De Boer, Schellevis, Koivumaa, Sargent, Biesbrouck en Biesbrouck.


Screenshot van website



Genealogie nieuws