stamboomgids

Familienamen » S

Websites 641 - 650 van 1306:

Stamboom Schaapsmeerders - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaapsmeerders

Een genealogische publicatie door Frank Schaapsmeerders met gegevens over onder andere de families Schaapsmeerders, Koks, Jonkers, Gerritsen, Boomaars, Meijers, Vermeulen, Vugts en De Lepper.


Screenshot van website

Stamboom Schackman - www.genealogieonline.nl/stamboom-schackman

Een publicatie door Frits Arink met gegevens over oa. de families Schackmann, Schackman, Zantvoort, Nienkemper, Vahstall, Bonfrer, Poldervaart, Van der Knaap, Zoon en Zandvoort.


Screenshot van website

Stamboom Schaddelee (Zeeland) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaddelee-zeeland

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Verdriet, Meurs, Wolberink, Flipsborg, Nijland, Kappert, Jansen, Walop, Floor en Wissink.


Screenshot van website

Stamboom Schaddenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaddenhorst

Een genealogische publicatie door K. van Dijken met gegevens over onder andere de families Schaddenhorst, Nottrot, Kranenburg, Ouw van Der, Oldenmenger, Steeg, Op de Schaddenhorst, Hoonte Te en Kuper.


Screenshot van website

Stamboom Schaefers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaefersNieuw!

Een genealogische publicatie door Bernard Schaefers met gegevens over onder andere de families Schaefers, Van Grieken, Glasmeier, Van Amsterdam, Keijer, Meesters, De Groot, Gijsberti Hodenpijl en Lemkes.


Screenshot van website

Stamboom Schaffhausen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaffhausen

Een publicatie door A. ter Haar-Klink met gegevens over oa. de familie Schaffhausen.


Screenshot van website

Stamboom Schalk Breda - www.genealogieonline.nl/stamboom-schalk-breda

Een publicatie door Jac Schalk met gegevens over oa. de families Schalk, Eestermans, Stoop, Baardemans, Van Meer, De Swart, Bogaerts, Godschalk, Smolders en Goos.


Screenshot van website

Stamboom Schalker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schalker

Een publicatie door M. Schalker met gegevens over oa. de families Schalker, Koegler, Berg Van De, Flier Van Der, Dijk Van, Scherft, Disgel Van, Koelen Van Der, Parera en Soetens.


Screenshot van website

Stamboom Schans - www.genealogieonline.nl/stamboom-schans

Een publicatie door Jan Schans met gegevens over oa. de families Grievink, Rosier, Schans, Buskes, Van der Zee, Rexwinkel, Lammerts, Moes, Kieneker en Knol.


Screenshot van website

Stamboom Scharis - www.genealogieonline.nl/stamboom-scharis

Een publicatie door Yvonne van der Scheer met gegevens over oa. de families De Groot Louisa Wilhelmina, Scharis Mathis, Scharis Ludovicus, Scharis, Habnit Elisabeth, Scharis Catharina Maria, Scharis Wilhelmus Nicolaus, Scharis Andreas, Scharis Johannus en


Screenshot van website



Genealogie nieuws