stamboomgids

Familienamen » S

Websites 781 - 790 van 1240:

Stamboom Seinen - www.genealogieonline.nl/stamboom-seinen

Een publicatie door B. Seinen met gegevens over oa. de families Seinen, Schonewille, Benjamins, Koster, Vos, Jans, Kroezen, Smit, Botter en Dekker.

Screenshot van website

Stamboom Sellmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-sellmeijer

Een publicatie door Harry Lubberman met gegevens over oa. de families Sellmeyer, Sellmeijer, Sellemeyer, Van Schaick, Dahmus, Himmelberg, Hagedorn, Zellemeyer, Mathezing en Hennekam.

Screenshot van website

Stamboom Senden - www.genealogieonline.nl/stamboom-senden

Een publicatie door P. Senden met gegevens over oa. de families Senden, Heuts, Gorissen, Janssen, Franssen, Peters, Theunissen, Coenen, Moonen en Nijsten.

Screenshot van website

Stamboom Sengers - www.genealogieonline.nl/stamboom-sengers

Een publicatie door Francine Sengers met gegevens over oa. de families Sengers, Zengers, Falck, Muskens, Van Vugt, Jansen, Smulders, Verhoeven, Schampers en Rooyakkers.

Screenshot van website

Stamboom Sentis - www.genealogieonline.nl/stamboom-sentis

Een publicatie door Hans Jansen met gegevens over oa. de families Sentis, Schenkenberg, Tak, Jansen, Hündling, Voornhout, Thomas, De Kok, Kleinhans en Kort.

Screenshot van website

Stamboom Serra - Nederlandse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-serra

Een publicatie door Claudio Serra met gegevens over oa. de families Boerboom, Wijers, Giesbers, Derksen, Herkendaal, Onderstal, Meijerink, Janssen, Kerckhof en Memelink.

Screenshot van website

Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes

Een publicatie door A.R. Servaes met gegevens over oa. de families Servaes, Paris, Christiaans, Servaas, Demas, Widdershooven, Serva, Raimon, Toulouse en Giero.

Screenshot van website

Stamboom Servais-Molin - www.genealogieonline.nl/stamboom-servais-molin

Een publicatie door Luc Servais met gegevens over oa. de families Claessens, Hameleers, Hermans, Cools, Vossen, Rongen, Konings, Frissen, Garnier en Ackermans.

Screenshot van website

Stamboom Seton - www.genealogieonline.nl/stamboom-seton

Een publicatie door Luc Seton met gegevens over oa. de families Sinderen, van, Seton, Groot, de, Horst, van der, Putten, van, Jõrgensen, Seenderen, van, Koek en Koek.

Screenshot van website

Stamboom Severijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn

Een publicatie door Bert Severijn met gegevens over oa. de families van der Valk, Severijn, van de Merwe, van Straalen, Vorstenbosch, Ornée, Bakker, Faase, Matthijsse, van Staalduinen, Donker, Hageman, Eweg, van Wijngaarden en Stob.

Screenshot van website



Genealogie nieuws