stamboomgids

Familienamen » S

Websites 791 - 800 van 1277:

Stamboom Segers - www.genealogieonline.nl/stamboom-segers

Een publicatie door P. Segers met gegevens over oa. de families Segers, Caris, Zegers, Hendriks, Moors, De Zeger, Bukkems, Verberne, Van Horrik en Van Heugten.


Screenshot van website

Stamboom Segier - www.genealogieonline.nl/stamboom-segier

Een publicatie door Frank Segier met gegevens over oa. de families Segier, Inghelbrecht, Ségier, Kesteloot, Marcus, Coudijser, Coudyser, Vandooren, Schaessens en Van Haecke.


Screenshot van website

Stamboom Seidenbecher-Dielen - www.genealogieonline.nl/stamboom-seidenbecher-dielen

Een publicatie door Dorothé Seidenbecher met gegevens over oa. de families Dumaij, Seidenbecher, Dielen, Salie, Buschgens, Wusten, Van den Muijsenberg, Reumer, Dielissen en Aelbers.


Screenshot van website

Stamboom Seijffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-seijffer

Een publicatie door Henry van Niel met gegevens over oa. de families Seijffer, Schiferli, Stuijfzand, Geerling, Van Erven, De Bie, Drechsler, Bach, Van der Zalm en Felzer.


Screenshot van website

Stamboom Seinen - www.genealogieonline.nl/stamboom-seinen

Een publicatie door B. Seinen met gegevens over oa. de families Seinen, Schonewille, Benjamins, Koster, Vos, Jans, Kroezen, Smit, Botter en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Sellmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-sellmeijer

Een publicatie door Harry Lubberman met gegevens over oa. de families Sellmeyer, Sellmeijer, Sellemeyer, Van Schaick, Dahmus, Himmelberg, Hagedorn, Zellemeyer, Mathezing en Hennekam.


Screenshot van website

Stamboom Senden - www.genealogieonline.nl/stamboom-senden

Een publicatie door P. Senden met gegevens over oa. de families Senden, Heuts, Gorissen, Janssen, Franssen, Peters, Theunissen, Coenen, Moonen en Nijsten.


Screenshot van website

Stamboom Sengers - www.genealogieonline.nl/stamboom-sengers

Een publicatie door Francine Sengers met gegevens over oa. de families Sengers, Zengers, Falck, Muskens, Van Vugt, Jansen, Smulders, Verhoeven, Schampers en Rooyakkers.


Screenshot van website

Stamboom Sengers ( Moeskops) - www.genealogieonline.nl/stamboom-sengers-moeskops

Een genealogische publicatie door Harrie Sengers met gegevens over onder andere de families Sengers, Regeer, Moeskops, Van der Linden, Hurckmans, Hoeks, Van de Weijenberg, Franken en Verdonck.


Screenshot van website

Stamboom Sennekool/Wilmink - www.genealogieonline.nl/stamboom-sennekool-wilmink

Een genealogische publicatie door Josef Sennekool met gegevens over onder andere de families Lantzerath, Heickmann, Wilmink, Sennekool, R?mlinghoven, Giesen, Winters, Van Haarlem en Vonk.


Screenshot van website



Genealogie nieuws