stamboomgids

Familienamen » S

Websites 811 - 820 van 1257:

Stamboom Siegersma, Diepeveen, Lensink en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-siegersma-diepeveen-lensink

Een genealogische publicatie door Wendy Lensink met gegevens over onder andere de families Siegersma, Lensink, Hoekstra, Siegersma (Sygersma), Veenstra, Grunder, Roolvink, De Goede en Dijkstra.


Screenshot van website

Stamboom Siemelink - www.genealogieonline.nl/stamboom-siemelink

Een publicatie door D. Siemelink met gegevens over oa. de families Siemelink, Siemeling, Rengelink, Jansen, Harleman, Van de Riet, Alberts, Garritsen, Siemlink en Keijser.


Screenshot van website

Stamboom Siepermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-siepermann

Een genealogische publicatie door Johannes Wilhelmus (Joop) Siepermann met gegevens over onder andere de families Vlastuin, Van Roest, Bruggink, Rittershaus, Van Zadelhoff, Van Brakel, Jansen, Siepermann en Sanders.


Screenshot van website

Stamboom Siers - www.genealogieonline.nl/stamboom-siers

Een publicatie door B.J.A. Siers met gegevens over oa. de families Siers, Hofstede, Rouwers, Geerdink, Nijland, Stevelink, Winters, Rozendaal, Van Groningen en Knoef.


Screenshot van website

Stamboom Sietsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-sietsema

Een genealogische publicatie door Yara Mirthe Sietsema met gegevens over onder andere de families Groen, Sietsema, De Graaf, Sprengers, Schotanus, Van Lune, Bos en Szkiluk.


Screenshot van website

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-sikkes-en-jongstra

Een publicatie door Klaske Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/sikkes-en-jongstra-stamboom

Een publicatie door Hielke Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Siliakus - www.genealogieonline.nl/stamboom-siliakus

Een genealogische publicatie door N.M. Siliakus met gegevens over onder andere de families Siliakus, Schuch, Ferber, Reith, De Jong, Rijkers, Kuijsten, Oorsprong en Venhuizen.


Screenshot van website

Stamboom Sillen (Limburg) - www.genealogieonline.nl/stamboom-sillen

Een publicatie door John Prins met gegevens over oa. de families Sillen, Oomen, Julicher, Geraedts, Cremers, Pieters, Cox, Verhoeks, Vaessen en Wijnands.


Screenshot van website

Stamboom Silvester - www.genealogieonline.nl/stamboom-silvester

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Silvester, Heusden, Van Osnabrug.


Screenshot van website



Genealogie nieuws