stamboomgids

Familienamen » S

Websites 811 - 820 van 1286:

Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes

Een publicatie door A.R. Servaes met gegevens over oa. de families Servaes, Paris, Christiaans, Servaas, Demas, Widdershooven, Serva, Raimon, Toulouse en Giero.


Screenshot van website

Stamboom Servais-Molin - www.genealogieonline.nl/stamboom-servais-molin

Een publicatie door Luc Servais met gegevens over oa. de families Claessens, Hameleers, Hermans, Cools, Vossen, Rongen, Konings, Frissen, Garnier en Ackermans.


Screenshot van website

Stamboom Seton - www.genealogieonline.nl/stamboom-seton

Een publicatie door Luc Seton met gegevens over oa. de families Sinderen, van, Seton, Groot, de, Horst, van der, Putten, van, Jõrgensen, Seenderen, van, Koek en Koek.


Screenshot van website

Stamboom Severijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn

Een publicatie door Bert Severijn met gegevens over oa. de families van der Valk, Severijn, van de Merwe, van Straalen, Vorstenbosch, Ornée, Bakker, Faase, Matthijsse, van Staalduinen, Donker, Hageman, Eweg, van Wijngaarden en Stob.


Screenshot van website

Stamboom Severijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom_severijnen

Gegevens over oa. de families Roovers, Havermans, Verdaesdonck, Vermunt, Kokken, Severijns, Severijnen, Snels, Van Wijnen en Cas.


Screenshot van website

Stamboom Sevestre - www.genealogieonline.nl/stamboom-sevestre

Een publicatie door Prosper Sevestre met gegevens over oa. de families Sevestre, Uiterwijk, Zillgen, Basoski, Anneveld, Zillien, Akkermans, Hengst, Snikkenburg en Fiévet.


Screenshot van website

Stamboom Siben - www.genealogieonline.nl/stamboom-siben

Een publicatie door Tom Siben met gegevens over oa. de families Van Houweninge, Siben, De Keijzer, Van Asch, Beekenkamp, Visser, Vermeulen, Strack, Siben Of Sibel en Van 't Sant.


Screenshot van website

Stamboom Sibon - www.genealogieonline.nl/stamboom-sibon

Een publicatie door Danny Sibon met gegevens over oa. de families Sibon, Schutten, , , , .


Screenshot van website

Stamboom Sieba - www.genealogieonline.nl/stamboom-sieba

Een genealogische publicatie door H.J. Sieba met gegevens over onder andere de families Sieba, Maas, Bavel, Seba, Sijben, Van Poeijer, Minck, Van Haperen en Meerburg.


Screenshot van website

Stamboom Siebelink Groot Emmelot Robert - www.genealogieonline.nl/stamboom-siebelink

Een publicatie door Michel Siebelink met gegevens over oa. de families Emmelot, Siebelink, Groot, Lieffelt, Slinger, Van Daale, Raket, Darth.


Screenshot van website



Genealogie nieuws