stamboomgids

Familienamen » S

Websites 811 - 820 van 1252:

Stamboom Siepermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-siepermann

Een genealogische publicatie door Johannes Wilhelmus (Joop) Siepermann met gegevens over onder andere de families Vlastuin, Van Roest, Bruggink, Rittershaus, Van Zadelhoff, Van Brakel, Jansen, Siepermann en Sanders.


Screenshot van website

Stamboom Siers - www.genealogieonline.nl/stamboom-siers

Een publicatie door B.J.A. Siers met gegevens over oa. de families Siers, Hofstede, Rouwers, Geerdink, Nijland, Stevelink, Winters, Rozendaal, Van Groningen en Knoef.


Screenshot van website

Stamboom Sietsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-sietsema

Een genealogische publicatie door Yara Mirthe Sietsema met gegevens over onder andere de families Groen, Sietsema, De Graaf, Sprengers, Schotanus, Van Lune, Bos en Szkiluk.


Screenshot van website

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-sikkes-en-jongstra

Een publicatie door Klaske Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/sikkes-en-jongstra-stamboom

Een publicatie door Hielke Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Sillen (Limburg) - www.genealogieonline.nl/stamboom-sillen

Een publicatie door John Prins met gegevens over oa. de families Sillen, Oomen, Julicher, Geraedts, Cremers, Pieters, Cox, Verhoeks, Vaessen en Wijnands.


Screenshot van website

Stamboom Silvester - www.genealogieonline.nl/stamboom-silvester

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Silvester, Heusden, Van Osnabrug.


Screenshot van website

Stamboom Simmeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmeren

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Simmeren, Davidson, Van Berg, Muller, Kat, Cohen, Van Dam, Frankfort en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Simmers uit Zeeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Simmers, De Waart, Simmer, Antheunisse, Wetting, Kes, Brandenburg, Schoonakker, Willeboer en De Haas.


Screenshot van website

Stamboom Simons - www.genealogieonline.nl/stamboom-simons

Een genealogische publicatie door Jos Simons met gegevens over onder andere de families Simons, Van Schoor, Hoppenbrouwers, Van den Berg, Schauvliege, Smulders, Du Baart, Schutter en Krijger.


Screenshot van website



Genealogie nieuws