stamboomgids

Familienamen » S

Websites 831 - 840 van 1286:

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-sikkes-en-jongstra

Een publicatie door Klaske Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/sikkes-en-jongstra-stamboom

Een publicatie door Hielke Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Siliakus - www.genealogieonline.nl/stamboom-siliakus

Een genealogische publicatie door N.M. Siliakus met gegevens over onder andere de families Siliakus, Schuch, Ferber, Reith, De Jong, Rijkers, Kuijsten, Oorsprong en Venhuizen.


Screenshot van website

Stamboom Sillen (Limburg) - www.genealogieonline.nl/stamboom-sillen

Een publicatie door John Prins met gegevens over oa. de families Sillen, Oomen, Julicher, Geraedts, Cremers, Pieters, Cox, Verhoeks, Vaessen en Wijnands.


Screenshot van website

Stamboom Silvester - www.genealogieonline.nl/stamboom-silvester

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Silvester, Heusden, Van Osnabrug.


Screenshot van website

Stamboom Simmeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmeren

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Simmeren, Davidson, Van Berg, Muller, Kat, Cohen, Van Dam, Frankfort en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Simmers uit Zeeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Simmers, De Waart, Simmer, Antheunisse, Wetting, Kes, Brandenburg, Schoonakker, Willeboer en De Haas.


Screenshot van website

Stamboom Simons - www.genealogieonline.nl/stamboom-simons

Een genealogische publicatie door Jos Simons met gegevens over onder andere de families Simons, Van Schoor, Hoppenbrouwers, Van den Berg, Schauvliege, Smulders, Du Baart, Schutter en Krijger.


Screenshot van website

Stamboom Simoskie - www.genealogieonline.nl/stamboom-simoskie

Een publicatie door Leo Simoskie met gegevens over oa. de families Cosman, Bierschenk, Cohen, Simoskie, Querido, Coster, Penseel, Boas, De Leeuw en Polak.


Screenshot van website

Stamboom Sinkgraven - www.genealogieonline.nl/stamboom-sinkgraven

Een publicatie door Dolf Sinkgraven met gegevens over oa. de families Sinkgraven, Singraven, Vrouw Van, Gerrits, Van Munster, Andries, Uiterwijk, Koops, Siegers en Jansen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws