stamboomgids

Familienamen » S

Websites 831 - 840 van 1269:

Stamboom Sjouwerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-sjouwerman

Een publicatie door Herman Sjouwerman met gegevens over oa. de families Sjouwerman, Sjou(W)erman, Schneider (Sjouwerman), Vd Berg, Polak, Van der Kar, Vedder, Dusseldorp, Limburg en Schweers.


Screenshot van website

Stamboom Slabbekoorn Nieuwenhuize - www.genealogieonline.nl/stamboom-slabbekoorn

Een publicatie door WA Slabbekoorn met gegevens over oa. de families Nieuwenhuize, Slabbekoorn, Kopmels, Koster, Sinke, Poelman, De Jager, Verlare, Wabeke en Verburg.


Screenshot van website

Stamboom Slagboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-slagboom

Een publicatie door C. Melgert met gegevens over oa. de families Slagboom, Asperen, Redelijkheid, Hogermors, Holleman, Cornelissen, Tromp, Kloot, Brienen en Verheij.


Screenshot van website

Stamboom Slagter - www.genealogieonline.nl/stamboom-slagter

Een publicatie door M. Fokkens met gegevens over oa. de families Van Dam, Slagter, Kremer, Jans, Velting, Doornbos, Klaveringa, Noor, De Vries en Van der Laan.


Screenshot van website

Stamboom Slangen-Stikkelbroeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-slangen-stikkelbroeck

Een publicatie door Ria Melskens met gegevens over oa. de families Slangen, Stikkelbroeck, Wijnen, Gordebeke, Tubée, Gurdebeke, Stikkelbroek, Bovens, Delsing en Canters.


Screenshot van website

Stamboom Slegers, Hansen, Geurts, Bamps - www.genealogieonline.nl/stamboom-slegers-hansen-geurts-bamps

Een publicatie door John Slegers met gegevens over oa. de families Slegers, Geurts, de Groote, de, Hansen, Scevenels, Bamps, Wijnen, Lieben en Lieben.


Screenshot van website

Stamboom Sleutelberg-Vettewinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-sleutelberg-vettewinkel

Een publicatie door P.H. Sleutelberg met gegevens over oa. de families Sleutelberg, Vettewinkel, Bakker, Meeles, Nieweg, Koensz, Kikkert, Rurhman, Bamberger en Duijnker.


Screenshot van website

Stamboom Slierendregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-slierendregt

Een publicatie door H. Slierendregt met gegevens over oa. de families Slierendregt, Slierendrecht, Ris, Molenkamp, Molenkamp [ Meulencamp], Schuil, Van Loenen, De Haan, Van der Have en Moolenburgh.


Screenshot van website

Stamboom Slikboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-slikboer

Een publicatie door Mario Slikboer met gegevens over oa. de families Van der Waal, Van der Linden, Andeweg, Groeneweg, Slikboer, Boender, Reedijk, Rosmolen, In T Velt en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Slim Bijlsma Prosje Ypma - www.genealogieonline.nl/stamboom-slim-bijlsma-prosje-ypma

Een genealogische publicatie door Anke Slim met gegevens over onder andere de families Levenloos Kind, Doen Jans, Pieter Prosje, Geertje, Baukje Postma, Trijntje Prosje, Jan Johannes Ruitenschild, Slim en Antje Slim.


Screenshot van website



Genealogie nieuws