stamboomgids

Familienamen » S

Websites 841 - 850 van 1262:

Stamboom Slobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-slobbe

Gegevens over oa. de families Bouma, De Jong, Van der Veen, Van der Schaaf, Kleinhuis, De Vries, De Boer, Slobbe, Van der Meer en Visser.


Screenshot van website

Stamboom Slobbe-van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-slobbe-van-den-berg

Een publicatie door W.F.M. Slobbe met gegevens over oa. de families Slobbe, Van den Berg, Neumann, (van Der) Slobbe, Maarschalk, Van der Putten, Van Rooijen, Bronsgeest, Herbrich en Van Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Sloesarwij - www.genealogieonline.nl/stamboom-sloesarwij

Een publicatie door Adrie van Unen.


Screenshot van website

Stamboom Slomp - www.genealogieonline.nl/stamboom-slomp

Een publicatie door Wander Slomp met gegevens over oa. de families Slomp, Jans, Kroezen, Zwiers, Klok, Harms, Koster, Santing en Santing.


Screenshot van website

Stamboom Sloot - www.genealogieonline.nl/stamboom-sloot

Een publicatie door P. Kruijer met gegevens over oa. de families Sloot, Jansen, Kortenhorst, Sleking, Gruson, Wibbelink, Harmsen, Van Hal, Vlutters en Sanders.


Screenshot van website

Stamboom Sloot - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-sloot

Een publicatie door Maup Sloot met gegevens over oa. de families Sloot, Van der Ster, Zwartewaalsloot, Van der Mark, Van den Berg, Metaal, Van Velzen, De Jong, Van der Eijck en Van der Hoest.


Screenshot van website

Stamboom Slot - www.genealogieonline.nl/stamboom-slot

Een publicatie door Jan Slot met gegevens over oa. de families Kistemaker, Zoet, Slot, Joosten, Benneker, Gruintjes, Van der Swaan , Ottenhof, Hendriks en L.


Screenshot van website

Stamboom Slotboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-slotboom

Een publicatie door Dirk Baas met gegevens over oa. de families Slotboom, Van Bokkem, Zondervan, Koster, Bekker, Vermeer, Alderliefste, Vriezen, Maandag en Gielen.


Screenshot van website

Stamboom Slotboom - www.genealogieonline.nl/slotboom-stamboom

Een genealogische publicatie door Carl Slotboom met gegevens over onder andere de families Slotboom, Viveen, Kastermans, Bammens, Klein Nagelvoort, Balk, De Jong, Schuite en Braun.


Screenshot van website

Stamboom Slotemaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-slotemaker

Een publicatie door Rob Slotemaker met gegevens over oa. de families Slotemaker, Slootemaker, Van der Zwet Slotenmaker, Tromp, Van der Horst, Ploeger, Glas, Slotenmaker, Burger en Schoone.


Screenshot van website



Genealogie nieuws