stamboomgids

Familienamen » S

Websites 821 - 830 van 1252:

Stamboom Simoskie - www.genealogieonline.nl/stamboom-simoskie

Een publicatie door Leo Simoskie met gegevens over oa. de families Cosman, Bierschenk, Cohen, Simoskie, Querido, Coster, Penseel, Boas, De Leeuw en Polak.


Screenshot van website

Stamboom Sinkgraven - www.genealogieonline.nl/stamboom-sinkgraven

Een publicatie door Dolf Sinkgraven met gegevens over oa. de families Sinkgraven, Singraven, Vrouw Van, Gerrits, Van Munster, Andries, Uiterwijk, Koops, Siegers en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Sinon - www.genealogieonline.nl/stamboom-sinon

Een publicatie door Rob Sinon met gegevens over oa. de families Sinon, Praster, Van der Zwaan, Smit, Zaaijer, Van Seters, Maartensdr Sinon, Jansen, Rameijs en Bosloper.


Screenshot van website

Stamboom Siteur - www.genealogieonline.nl/stamboom_siteur

Een publicatie door R.J. Siteur met gegevens over oa. de families Siteur, Setteur, Citteur, Blok, Van Kesteren, Van Asselt, Richters, Beijer, Vosmeer en Vroon.


Screenshot van website

Stamboom Sjardin - www.genealogieonline.nl/stamboom-sjardin

Een publicatie door Peter Neuteboom met gegevens over oa. de families Sjardin, Jardijn, Sjardijn, De Leu, Blommers, Van der Thuijn (Jardijn), Gardijn(Jardijn), Leget, Schootman en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Sjouwerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-sjouwerman

Een publicatie door Herman Sjouwerman met gegevens over oa. de families Sjouwerman, Sjou(W)erman, Schneider (Sjouwerman), Vd Berg, Polak, Van der Kar, Vedder, Dusseldorp, Limburg en Schweers.


Screenshot van website

Stamboom Slabbekoorn Nieuwenhuize - www.genealogieonline.nl/stamboom-slabbekoorn

Een publicatie door WA Slabbekoorn met gegevens over oa. de families Nieuwenhuize, Slabbekoorn, Kopmels, Koster, Sinke, Poelman, De Jager, Verlare, Wabeke en Verburg.


Screenshot van website

Stamboom Slagboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-slagboom

Een publicatie door C. Melgert met gegevens over oa. de families Slagboom, Asperen, Redelijkheid, Hogermors, Holleman, Cornelissen, Tromp, Kloot, Brienen en Verheij.


Screenshot van website

Stamboom Slagter - www.genealogieonline.nl/stamboom-slagter

Een publicatie door M. Fokkens met gegevens over oa. de families Van Dam, Slagter, Kremer, Jans, Velting, Doornbos, Klaveringa, Noor, De Vries en Van der Laan.


Screenshot van website

Stamboom Slangen-Stikkelbroeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-slangen-stikkelbroeck

Een publicatie door Ria Melskens met gegevens over oa. de families Slangen, Stikkelbroeck, Wijnen, Gordebeke, Tubée, Gurdebeke, Stikkelbroek, Bovens, Delsing en Canters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws