stamboomgids

Familienamen » S

Websites 821 - 830 van 1258:

Stamboom Simmeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmeren

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Simmeren, Davidson, Van Berg, Muller, Kat, Cohen, Van Dam, Frankfort en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Simmers uit Zeeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Simmers, De Waart, Simmer, Antheunisse, Wetting, Kes, Brandenburg, Schoonakker, Willeboer en De Haas.


Screenshot van website

Stamboom Simons - www.genealogieonline.nl/stamboom-simons

Een genealogische publicatie door Jos Simons met gegevens over onder andere de families Simons, Van Schoor, Hoppenbrouwers, Van den Berg, Schauvliege, Smulders, Du Baart, Schutter en Krijger.


Screenshot van website

Stamboom Simoskie - www.genealogieonline.nl/stamboom-simoskie

Een publicatie door Leo Simoskie met gegevens over oa. de families Cosman, Bierschenk, Cohen, Simoskie, Querido, Coster, Penseel, Boas, De Leeuw en Polak.


Screenshot van website

Stamboom Sinkgraven - www.genealogieonline.nl/stamboom-sinkgraven

Een publicatie door Dolf Sinkgraven met gegevens over oa. de families Sinkgraven, Singraven, Vrouw Van, Gerrits, Van Munster, Andries, Uiterwijk, Koops, Siegers en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Sinon - www.genealogieonline.nl/stamboom-sinon

Een publicatie door Rob Sinon met gegevens over oa. de families Sinon, Praster, Van der Zwaan, Smit, Zaaijer, Van Seters, Maartensdr Sinon, Jansen, Rameijs en Bosloper.


Screenshot van website

Stamboom Siteur - www.genealogieonline.nl/stamboom_siteur

Een publicatie door R.J. Siteur met gegevens over oa. de families Siteur, Setteur, Citteur, Blok, Van Kesteren, Van Asselt, Richters, Beijer, Vosmeer en Vroon.


Screenshot van website

Stamboom Sjardin - www.genealogieonline.nl/stamboom-sjardin

Een publicatie door Peter Neuteboom met gegevens over oa. de families Sjardin, Jardijn, Sjardijn, De Leu, Blommers, Van der Thuijn (Jardijn), Gardijn(Jardijn), Leget, Schootman en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Sjouwerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-sjouwerman

Een publicatie door Herman Sjouwerman met gegevens over oa. de families Sjouwerman, Sjou(W)erman, Schneider (Sjouwerman), Vd Berg, Polak, Van der Kar, Vedder, Dusseldorp, Limburg en Schweers.


Screenshot van website

Stamboom Slabbekoorn Nieuwenhuize - www.genealogieonline.nl/stamboom-slabbekoorn

Een publicatie door WA Slabbekoorn met gegevens over oa. de families Nieuwenhuize, Slabbekoorn, Kopmels, Koster, Sinke, Poelman, De Jager, Verlare, Wabeke en Verburg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws