stamboomgids

Familienamen » S

Websites 821 - 830 van 1277:

Stamboom Sietsema - www.genealogieonline.nl/stamboom-sietsema

Een genealogische publicatie door Yara Mirthe Sietsema met gegevens over onder andere de families Groen, Sietsema, De Graaf, Sprengers, Schotanus, Van Lune, Bos en Szkiluk.


Screenshot van website

Stamboom Sijbinga-Oosterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-sijbinga-oosterhuis

Een genealogische publicatie door Ankie met gegevens over onder andere de families Oosterhuis, Hasper, Siebenga, De Boer, Bergsma, Idsingh, Sijbinga, Hummel en Mellema.


Screenshot van website

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-sikkes-en-jongstra

Een publicatie door Klaske Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Sikkes en Jongstra - www.genealogieonline.nl/sikkes-en-jongstra-stamboom

Een publicatie door Hielke Sikkes met gegevens over oa. de families Sikkes, Sikkens, Brouwer, , , .


Screenshot van website

Stamboom Siliakus - www.genealogieonline.nl/stamboom-siliakus

Een genealogische publicatie door N.M. Siliakus met gegevens over onder andere de families Siliakus, Schuch, Ferber, Reith, De Jong, Rijkers, Kuijsten, Oorsprong en Venhuizen.


Screenshot van website

Stamboom Sillen (Limburg) - www.genealogieonline.nl/stamboom-sillen

Een publicatie door John Prins met gegevens over oa. de families Sillen, Oomen, Julicher, Geraedts, Cremers, Pieters, Cox, Verhoeks, Vaessen en Wijnands.


Screenshot van website

Stamboom Silvester - www.genealogieonline.nl/stamboom-silvester

Een publicatie door Iris Kolder met gegevens over oa. de families Silvester, Heusden, Van Osnabrug.


Screenshot van website

Stamboom Simmeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmeren

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Simmeren, Davidson, Van Berg, Muller, Kat, Cohen, Van Dam, Frankfort en De Vries.


Screenshot van website

Stamboom Simmers uit Zeeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-simmers

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Simmers, De Waart, Simmer, Antheunisse, Wetting, Kes, Brandenburg, Schoonakker, Willeboer en De Haas.


Screenshot van website

Stamboom Simons - www.genealogieonline.nl/stamboom-simons

Een genealogische publicatie door Jos Simons met gegevens over onder andere de families Simons, Van Schoor, Hoppenbrouwers, Van den Berg, Schauvliege, Smulders, Du Baart, Schutter en Krijger.


Screenshot van website



Genealogie nieuws