stamboomgids

Familienamen » S

Websites 821 - 830 van 1307:

Stamboom Sennekool/Wilmink - www.genealogieonline.nl/stamboom-sennekool-wilmink

Een genealogische publicatie door Josef Sennekool met gegevens over onder andere de families Lantzerath, Heickmann, Wilmink, Sennekool, R?mlinghoven, Giesen, Winters, Van Haarlem en Vonk.


Screenshot van website

Stamboom Sentis - www.genealogieonline.nl/stamboom-sentis

Een publicatie door Hans Jansen met gegevens over oa. de families Sentis, Schenkenberg, Tak, Jansen, Hündling, Voornhout, Thomas, De Kok, Kleinhans en Kort.


Screenshot van website

Stamboom Serra - Nederlandse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-serra

Een publicatie door Claudio Serra met gegevens over oa. de families Boerboom, Wijers, Giesbers, Derksen, Herkendaal, Onderstal, Meijerink, Janssen, Kerckhof en Memelink.


Screenshot van website

Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo - www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes

Een publicatie door A.R. Servaes met gegevens over oa. de families Servaes, Paris, Christiaans, Servaas, Demas, Widdershooven, Serva, Raimon, Toulouse en Giero.


Screenshot van website

Stamboom Servais-Molin - www.genealogieonline.nl/stamboom-servais-molin

Een publicatie door Luc Servais met gegevens over oa. de families Claessens, Hameleers, Hermans, Cools, Vossen, Rongen, Konings, Frissen, Garnier en Ackermans.


Screenshot van website

Stamboom Seton - www.genealogieonline.nl/stamboom-seton

Een publicatie door Luc Seton met gegevens over oa. de families Sinderen, van, Seton, Groot, de, Horst, van der, Putten, van, Jõrgensen, Seenderen, van, Koek en Koek.


Screenshot van website

Stamboom Severijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn

Een publicatie door Bert Severijn met gegevens over oa. de families van der Valk, Severijn, van de Merwe, van Straalen, Vorstenbosch, Ornée, Bakker, Faase, Matthijsse, van Staalduinen, Donker, Hageman, Eweg, van Wijngaarden en Stob.


Screenshot van website

Stamboom Severijnen - www.genealogieonline.nl/stamboom_severijnen

Gegevens over oa. de families Roovers, Havermans, Verdaesdonck, Vermunt, Kokken, Severijns, Severijnen, Snels, Van Wijnen en Cas.


Screenshot van website

Stamboom Sevestre - www.genealogieonline.nl/stamboom-sevestre

Een publicatie door Prosper Sevestre met gegevens over oa. de families Sevestre, Uiterwijk, Zillgen, Basoski, Anneveld, Zillien, Akkermans, Hengst, Snikkenburg en Fiévet.


Screenshot van website

Stamboom Siben - www.genealogieonline.nl/stamboom-siben

Een publicatie door Tom Siben met gegevens over oa. de families Van Houweninge, Siben, De Keijzer, Van Asch, Beekenkamp, Visser, Vermeulen, Strack, Siben Of Sibel en Van 't Sant.


Screenshot van website



Genealogie nieuws