stamboomgids

Familienamen » S

Websites 851 - 860 van 1293:

Stamboom Slangen-Stikkelbroeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-slangen-stikkelbroeck

Een publicatie door Ria Melskens met gegevens over oa. de families Slangen, Stikkelbroeck, Wijnen, Gordebeke, Tubée, Gurdebeke, Stikkelbroek, Bovens, Delsing en Canters.


Screenshot van website

Stamboom Slegers, Hansen, Geurts, Bamps - www.genealogieonline.nl/stamboom-slegers-hansen-geurts-bamps

Een publicatie door John Slegers met gegevens over oa. de families Slegers, Geurts, de Groote, de, Hansen, Scevenels, Bamps, Wijnen, Lieben en Lieben.


Screenshot van website

Stamboom Sleutelberg-Vettewinkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-sleutelberg-vettewinkel

Een publicatie door P.H. Sleutelberg met gegevens over oa. de families Sleutelberg, Vettewinkel, Bakker, Meeles, Nieweg, Koensz, Kikkert, Rurhman, Bamberger en Duijnker.


Screenshot van website

Stamboom Slierendregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-slierendregt

Een publicatie door H. Slierendregt met gegevens over oa. de families Slierendregt, Slierendrecht, Ris, Molenkamp, Molenkamp [ Meulencamp], Schuil, Van Loenen, De Haan, Van der Have en Moolenburgh.


Screenshot van website

Stamboom Slikboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-slikboer

Een publicatie door Mario Slikboer met gegevens over oa. de families Van der Waal, Van der Linden, Andeweg, Groeneweg, Slikboer, Boender, Reedijk, Rosmolen, In T Velt en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Slim Bijlsma Prosje Ypma - www.genealogieonline.nl/stamboom-slim-bijlsma-prosje-ypma

Een genealogische publicatie door Anke Slim met gegevens over onder andere de families Levenloos Kind, Doen Jans, Pieter Prosje, Geertje, Baukje Postma, Trijntje Prosje, Jan Johannes Ruitenschild, Slim en Antje Slim.


Screenshot van website

Stamboom Slingerland - www.genealogieonline.nl/stamboom-slingerland

Een publicatie door P. Slingerland met gegevens over oa. de families Slingerland, Slingerlant, Catsburg, Van Leeuwen, Wiltenburgh, Otto, Haring, Van Vliet, Immerzeel en Van Maanen.


Screenshot van website

Stamboom Slingerland - Penning - www.genealogieonline.nl/stamboom-slingerland-penning

Een publicatie door T. Slingerland met gegevens over oa. de families Penning, Twigt, Vreeken, Hulshoff, De Geus, Jesse, Onderdelinden, Van Staveren, Domine en Buijs.


Screenshot van website

Stamboom Slits - www.genealogieonline.nl/stamboom-slits

Een genealogische publicatie door Paul Slits met gegevens over onder andere de families Slits, Brandse, De Leest, Van den Heuvel, Lensink, Schepens, Adriaans, Van Zanen en Teeuwens.


Screenshot van website

Stamboom Slob (Slobbe) - www.genealogieonline.nl/voorgeslacht-neeltje-slob

Een publicatie door J J van der Horst met gegevens over oa. de families Slob, Slobbe, Den Besten, Trapman, De Jong, Verheul, De Kuiper, De Stigter, Stek en Van der Horst.


Screenshot van website



Genealogie nieuws