stamboomgids

Familienamen » S

Websites 851 - 860 van 1240:

Stamboom Smeets Lücker Welters Charles - www.genealogieonline.nl/stamboom-smeets-welters

Een publicatie door Dimphy met gegevens over oa. de families Smeets, Welters, Charles, Lücker, Berbers, Konings, Ramakers, Delsing, Rensing en Beckers.

Screenshot van website

Stamboom Smeets Maasmechelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-smeets-maasmechelen

Een genealogische publicatie door Marc Smeets met gegevens over onder andere de families Smeets, Albrechts, Spee, Hauben, Spede, Hermans, Smets, Van Cuyck en De Maroye.

Screenshot van website

Stamboom Smeijer - Smeier - www.genealogieonline.nl/stamboom-smeijer-smeier

Een publicatie door A.Wolters met gegevens over oa. de families Schmeyer, Smyers, Smeijer, Smyre, Smeier, Smalheer, Van Eck, Schank, Dietz en Decker.

Screenshot van website

Stamboom Smet - Robeyns - www.genealogieonline.nl/stamboom-smet-robeyns

Een genealogische publicatie door Rony Smet met gegevens over onder andere de families Smet, Robeyns, Maes, Veulemans, Robyns, Smets, Buytaert, De Jonghe en Costermans.

Screenshot van website

Stamboom Smets - www.genealogieonline.nl/stamboom-smets

Een publicatie door Francis Kinnart met gegevens over oa. de families Smets, Vleminckx, Van Doren, Blockmans, Meys, Stie, De Cremer, Trappeniers, Van Espen en De Becker.

Screenshot van website

Stamboom Smets-VanVaernewyck - www.genealogieonline.nl/stamboom-smets-vanvaernewyck

Een publicatie door Jan Smets met gegevens over oa. de families Rochtus, Van Assche, Van de Ven, Smets, De Leger, Vivijs, Van de Velde, Beuckelaars, De Decker en Verbruggen.

Screenshot van website

Stamboom Smetsers-Pennings - www.genealogieonline.nl/stamboom-smetsers-pennings

Een publicatie door Arie Smetsers met gegevens over oa. de families Smetsers, Manders, Sanders, Vermulst, Van den Boogaard, Van de Mosselaar, Van Berendonk, Van Asten, Van Roij en Verberne.

Screenshot van website

Stamboom Smid - www.genealogieonline.nl/stamboom-smid

Een genealogische publicatie door Raphael Smid met gegevens over onder andere de families Smid, Bruins, Neering, Jansen, Snijder, Bodt, Van Schoonhoven, Amenyah en Driessen.

Screenshot van website

Stamboom Smid en Woelders - www.genealogieonline.nl/stamboom-smid-en-woelders

Een publicatie door I.Smid met gegevens over oa. de families Smid, Woelders, Smit, Jans, Haijkes, Kruizinga, Kamphuis, Driesman, Haykes en Van 't Holt.

Screenshot van website

Stamboom Smit - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-smit

Een publicatie door Willem Smit met gegevens over oa. de families Smit, Winkel, Van Pruissen, Van der Stelt, Falet, Van Leiden, Fresco, Van Amerongen, Van Delft en Sleddens Of Siedens.

Screenshot van website



Genealogie nieuws