stamboomgids

Familienamen » V

Websites 101 - 110 van 872:

Genealogie Veenstra - www.genealogieonline.nl/genealogie-veenstra

Een genealogische publicatie door Jurrit Veenstra met gegevens over onder andere de families Groot, Van Duijvenbode, Doets, Wever, Van Duijn, Marees, Hartog, Kox en Kroes.


Screenshot van website

Genealogie Velders - www.genealogieonline.nl/genealogie-velders

Een publicatie door Gerard Velders met gegevens over oa. de families Velders, Schoots, Van Ewijk, Teunissen, Mulders, Van Kruijsbergen, Jansen, Triesschijn, Vermeulen en Laheij.


Screenshot van website

Genealogie Vente - www.genealogieonline.nl/genealogie-vente

Een publicatie door J.M.Jonkman van Noord met gegevens over oa. de families Vente, Van der Neut, Van Hanswijk, Van Rhoon, Baan, Tas, Hollander, Van IJperen, Van 'thof en Van Eijk.


Screenshot van website

Genealogie Verbeek - www.genealogieonline.nl/genealogie-verbeek

Een publicatie door Carla Verbeek met gegevens over oa. de families Verbeek, Lijffijt, Van Rijn, Van de Waterplas, Van Nimwegen, Quick, Schaap, Van Weenen, Segers en Ruijsenaar.


Screenshot van website

Genealogie Verbist-Theunissen - www.genealogieonline.nl/genealogie-verbist-theunissen

Een publicatie door Louis Verbist met gegevens over oa. de families Verbiest, Laenen, Verbist, Theunissen, Geijskens, Bulckens, Maes, Luyten, De Hoog en Exelmans.


Screenshot van website

Genealogie Verbove - van der Vat - www.verbove.nl

o.a. families Verbove(n), Van der Vat, Voortman, Uijtdewilligen, Uittedewillige, Schuil, Poot, Geltsligter, Giovanelli, Maan


Screenshot van website

Genealogie Verbove-van der Vat - www.verbove.nl/genealogy

Genealogie Verbove


Screenshot van website

Genealogie Verbraeken - Verdonck - Buckinx - www.genealogieonline.nl/genealogie-verbraeken-verdonck-buckinx

Een publicatie door Harry Verbraeken met gegevens over oa. de families Verdonck, Buckinx, Verdonk, Van Gompel, Verheyden, Ooms, Peeters, Wils, Dierckx en Aelen.


Screenshot van website

Genealogie Verbrugge - www.genealogieonline.nl/genealogie-verbrugge

Gegevens over oa. de families Verbrugge, Bergwerff, Van Schaick, Roeling, Waarsenburg, Putter, Kik, Knoop, Meijster en Veringmeier.


Screenshot van website

Genealogie Verbrugge - members.ziggo.nl/machiel.verbrugge

Uitgebreide genealogie van de familie VERBRUGGE uit Zuid-Holland


Screenshot van website



Genealogie nieuws