stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 101 - 110 van 182:

Stamboom Zandbergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zandbergen

Een publicatie door P. Ouwens met gegevens over oa. de families Zandbergen, Glasbergen, Van Leeuwen, Van Egmond, Van der Meij, Van Delft, Zwaan, Heemskerk, Van Beelen en Timmers.

Screenshot van website

Stamboom Zandkuil - www.genealogieonline.nl/stamboom-zandkuil

Een publicatie door H.C.M. Aeneae Venema met gegevens over oa. de families Zandkuil, Hubert, Welbergen, Aeneae Venema, Homan, Schoonemann, Heukensfeldt, Holsbergen, Voss en Gagestein.

Screenshot van website

Stamboom Zandstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-zandstra

Een publicatie door Andre Anjema met gegevens over oa. de families Zandstra, Holtrop, Sjaardema, Nauta, De Vries, De Jong, Zandstra (De Boer), Okma, Van Durksen en Dorenspleet.

Screenshot van website

Stamboom Zanen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zanen

Een publicatie door Maarten Zanen met gegevens over oa. de families Zanen, Ooms, Saane, Faas, Stigter, Van Riet, Van Deelen, Zaan, Verrips en De Jong.

Screenshot van website

Stamboom Zeegers - www.genealogieonline.nl/stamboom-zeegers

Een publicatie door Chantal Zeegers met gegevens over oa. de families Zeegers, Drabbe, Van der Horst, Blankenstein, Verstappen, Berghuizen, Gouweleeuw, Post, Van Geel en Speet.

Screenshot van website

Stamboom Zeelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zeelen

Een publicatie door Th. Zeelen met gegevens over oa. de families Van Moorsel, Zeelen, Van Dommelen, Swinkels, Verberne, Meijers, Peij, Deliaens, Van der Vorst en Santegoets.

Screenshot van website

Stamboom Zeelenberg-Kouwenhoven-Leijssenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-zeelenberg

Een publicatie door Esther Zeelenberg met gegevens over oa. de families Zeelenberg, Leijssenaar, Kouwenhoven, Leijsner, Bomert, Leyssenaar, Teeuw, Becht, Hartman en Van Selenbergh.

Screenshot van website

Stamboom Zeeman - members.upc.nl/w.zeeman7

De stamboom van de Zeeman tak uit het Noorden van het land, Friesland en Groningen. De site is vernieuwd met foto's en wetenswaardigheden. Omdat ik een andere provider heb is het er nieuw opgezet.

Screenshot van website

Stamboom Zeevaarders - www.genealogieonline.nl/stamboom-zeevaarders

Een publicatie door H. Spijkerman-Liebregts met gegevens over oa. de families Poots, Van Poppel, Zeevaarders, Oijen, Van Oijen, Bartels, Duisters, Swreen, Zeevaarder en Verhoeven.

Screenshot van website

Stamboom Zeijlemaker - www.genealogieonline.nl/stamboom-zeijlemaker

Een publicatie door Loeki Zeijlemaker met gegevens over oa. de families Zeijlemaker, Cupido, Koudenburg, Visser, Van Steenbeek, Molenaar, Duynmayer, Hoedemaker, Sieben en Rab.

Screenshot van website



Genealogie nieuws