stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 111 - 120 van 182:

Stamboom Zethof - www.genealogieonline.nl/stamboom-zethof

Een publicatie door Ruben met gegevens over de familie Zethof.

Screenshot van website

Stamboom Zetteler - webtree.planje.info

Alle afstammelingen van Frederik Augustus Zetteler, die midden 18de eeuw vanuit Darmstadt naar Nederland kwam en in 1749 te Breda trouwde met Wilhelmina Struyk uit Werkendam. Inmiddels zijn er 165 afstammelingen met de naam Zetteler opgenomen in de database.De afstammelingen wonen met name in Nederland, maar er is ook een grote groep midden 19de eeuw naar Wisconsin (USA) verhuisd.Voor gedetailleerde gegevens is een inlog op de website nodig. Een account is eenvoudig aan te vragen.

Screenshot van website

Stamboom Zielman - www.genealogieonline.nl/stamboom-zielman

Een publicatie door Hekdrik Zielman.

Screenshot van website

Stamboom Zieltjens - www.genealogieonline.nl/stamboom-zieltjens

Een publicatie door F. Zieltjens met gegevens over oa. de families Zieltjens, Zieltjes, Van den Berg, Uijlenbroek, Van Zeeland, Brouwer, Wijnalda, Prinssen, Kok en Middelman.

Screenshot van website

Stamboom Zieltjens - www.genealogieonline.nl/stamboom-zieltjens

Een publicatie door F. Zieltjens met gegevens over oa. de families Zieltjens, Zieltjes, Van den Berg, Uijlenbroek, Brouwer, Middelman, Prinssen, Kok, Van Eck en Wijnalda.

Screenshot van website

Stamboom Zijdemans - www.genealogieonline.nl/stamboom-zijdemans

Een publicatie door J. Zijdemans met gegevens over oa. de families Zijdemans, Seijdeman, Lammerse, Wevels, Van Nerum, Bernhart, De Jong, Noordam, Van Schaick en Van Hattem.

Screenshot van website

Stamboom Zijderveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-zijderveld

Een publicatie door A.P.J. Ans Zijderveld met gegevens over oa. de families Zijderveld, Logjes, Hofland, De Jong, Den Hartog, Rijken, Corporaal, Den Boef, Jeurissen en Visser.

Screenshot van website

Stamboom Zijerveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-zijerveld

Gegevens over oa. de families Zijerveld, Zijderveld, Van Muijen, Koot, Van Dijk, Zeijderveld, Neuteboom, Van Breukelen, Okkerse en Brugmans.

Screenshot van website

Stamboom Zijlmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-zijlmans

Een publicatie door Simone met gegevens over oa. de families Zijlmans, Schel, Schel(Huijberts), Vissers, De Bont, Van Emmichoven, Kiboom, Van Dongen, Snijders en Van der Sanden.

Screenshot van website

Stamboom Zijlstra & Van Assen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zijlstra-en-van-assen

Een publicatie door Jacob Zijlstra met gegevens over oa. de families Van Assen, Dijkstra, Dirks, Hoekstra, Feenstra, Zijlstra, Van Kammen, Jans, Veenstra en Overzet.

Screenshot van website



Genealogie nieuws