stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 141 - 150 van 185:

Stamboom Zuyderhoudt - www.genealogieonline.nl/stamboom-zuyderhoudt

Een publicatie door H. Zuyderhoudt met gegevens over oa. de families Zuyderhoudt, Suyderhoudt, Van Zuyderhoudt, Kuijper, Werf, Kramp, Visser, Stumphius, Slop en Kaijser.


Screenshot van website

Stamboom Zwaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwaan

Een publicatie door Margreet Zwaan-Heg met gegevens over oa. de families Pater, Heg, Zwaan, Van Elst, Groot Bleumink, Van de Heg, Hupkes, Overmulder, Van der Kamp en Donkersteeg.


Screenshot van website

Stamboom Zwaans - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwaans

Een publicatie door Ton Zwaans met gegevens over oa. de families Van der Ham, Gouka, Van Zanen, Kievits, Van Alem, Bal, Sep, Zwaans, Van den Bosch en Van den Elshout.


Screenshot van website

Stamboom Zwager - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwager

Een publicatie door Bernard Zwager met gegevens over oa. de families Zwager, Jager, Harms, Abelen, Hempen, Venema, Bodde, Delger, Kramer en Hofmeester.


Screenshot van website

Stamboom Zwake - Willems - Van der Heijden - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwake

Een publicatie door André Zwake met gegevens over oa. de families Zwake, Van der Heijden, Wienken, Veltrop, Tien, Willems, Wessels, Wielage, Tholen en Koop.


Screenshot van website

Stamboom Zwart (Meester, Dijkshoorn, Ewouds) - Mijderwijk (Nieuwenhuis) - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwart-mijderwijk

Een genealogische publicatie door Erik Zwart met gegevens over onder andere de families Ewouds, Zwart, Mijderwijk, Van Zwol, Dijkshoorn, Meester, Swart, Groendijk en Jelsma.


Screenshot van website

Stamboom Zwart / Schuurman Alkmaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwart-schuurman-alkmaar

Een genealogische publicatie door MMJ Meijer Ettema met gegevens over onder andere de families Van Duijvenbode, Wit, Modder, Brugman, Schuurman, Mijts, De Jong, Dorregeest en Rus.


Screenshot van website

Stamboom Zwart, Meester, Mijderwijk en Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwart

Een publicatie door Erik Zwart met gegevens over oa. de families Meester, Groendijk, Zwart, De Boer, Dijkshoorn, Knol, Bloem, Van der Vliet, Mijderwijk en Maassen Van Den Brink.


Screenshot van website

Stamboom Zwartjes - members.chello.nl/y.clark1

Amsterdam


Screenshot van website

Stamboom Zwartjes c.a. uit de Rijnstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwartjes

Een publicatie door Frans Zwartjes met gegevens over oa. de families Zwartjes, Verleun, Fase, Nederhof, Zwartje(N)s, Hübben, Bruinen, Zwartjens, De Groot en Verschuuren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws