stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 141 - 150 van 189:

Stamboom Zuijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-zuijl

Een publicatie door Wim Mulder met gegevens over oa. de families Walters, Zuijl, Mansvelt, Serjouw, Gerremans, Leonhard, Clement, Langezaal, Marges en Ritmeijer.


Screenshot van website

Stamboom Zuilen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zuilen

Een genealogische publicatie door Rob van Zuilen met gegevens over onder andere de families Wolters, Van Zuilen, Van Zuijlen, Jans, Nagtegaal, Suilen, Vonk, Hoogendoorn en Van Sweden.


Screenshot van website

Stamboom Zumbrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-zumbrink

Een publicatie door Th.H.M. (Dick) Zumbrink met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Odijk, Zumbrink, Kosterman, Van der Linden, Van Amersfoort, Van der Geer, Van Rooijen, Bresser en Barten.


Screenshot van website

Stamboom Zuur-Van Vuure - www.genealogieonline.nl/stamboom-zuur-van-vuure

Een publicatie door Guido Zuur met gegevens over oa. de families Zuur, Dieperink, Van Vuure, Van Zaanen, Kok, Van den Berg, Homburg, Van Mechelen, Van Schuijlenburch en Alewijn.


Screenshot van website

Stamboom Zuyderhoudt - www.genealogieonline.nl/stamboom-zuyderhoudt

Een publicatie door H. Zuyderhoudt met gegevens over oa. de families Zuyderhoudt, Suyderhoudt, Van Zuyderhoudt, Kuijper, Werf, Kramp, Visser, Stumphius, Slop en Kaijser.


Screenshot van website

Stamboom Zwaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwaan

Een publicatie door Margreet Zwaan-Heg met gegevens over oa. de families Pater, Heg, Zwaan, Van Elst, Groot Bleumink, Van de Heg, Hupkes, Overmulder, Van der Kamp en Donkersteeg.


Screenshot van website

Stamboom Zwaans - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwaans

Een publicatie door Ton Zwaans met gegevens over oa. de families Van der Ham, Gouka, Van Zanen, Kievits, Van Alem, Bal, Sep, Zwaans, Van den Bosch en Van den Elshout.


Screenshot van website

Stamboom Zwager - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwager

Een publicatie door Bernard Zwager met gegevens over oa. de families Zwager, Jager, Harms, Abelen, Hempen, Venema, Bodde, Delger, Kramer en Hofmeester.


Screenshot van website

Stamboom Zwake - Willems - Van der Heijden - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwake

Een publicatie door André Zwake met gegevens over oa. de families Zwake, Van der Heijden, Wienken, Veltrop, Tien, Willems, Wessels, Wielage, Tholen en Koop.


Screenshot van website

Stamboom Zwart (Meester, Dijkshoorn, Ewouds) - Mijderwijk (Nieuwenhuis) - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwart-mijderwijk

Een genealogische publicatie door Erik Zwart met gegevens over onder andere de families Ewouds, Zwart, Mijderwijk, Van Zwol, Dijkshoorn, Meester, Swart, Groendijk en Jelsma.


Screenshot van website



Genealogie nieuws