stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 161 - 170 van 192:

Stamboom Zwiggelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwiggelaar

Een publicatie door Hilbert Botter met gegevens over oa. de families Zwiggelaar, Strijker, Benjamins, Snippe, Koops, Fieten, Wildeboer, Pool, Rotman en Fictorie.


Screenshot van website

Stamboom Zwijnenburg uit Langerak, Alblasserwaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwijnenburg

Een publicatie door Bart Zwijnenburg met gegevens over oa. de families Zwijnenburg, Blom, Boer, Rietveld, Rozendaal, Timmer, Demper, De Hoop, Aanen en Den Haan.


Screenshot van website

Stamboom Zwijnenburg-Veldhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwijnenburg-veldhuizen

Een publicatie door Anouk Zwijnenburg met gegevens over oa. de families De Bruijn, Zwijnenburg, Bals, Both, Stigter, Leva, Stolker, Rietveld, Koster en Nap.


Screenshot van website

Stamboom Zwinderman - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwinderman

Een publicatie door Dirk Zwinderman met gegevens over oa. de families Zwinderman, Dijk, Jans, Dorenbos, Harms, Jonker, Van Wijk, Troost, Hindriks en Boswijk.


Screenshot van website

Stamboom Zwitzer - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwitzer

Een publicatie door Hans Zwitzer met gegevens over oa. de families Schweitzer, Switzar, Gustenhoven, Zwitzer, Vervaeck, Henderson, Borghmans, Puls, Genot en Van den Berg.


Screenshot van website

Stammbaum des Andreas R. Ziegler - www.genealogieonline.nl/stammbaum-des-andreas-ziegler

A genealogical publication by Andreas R. Ziegler with information about, among others, the families .


Screenshot van website

Stammbaum Zimmermann - www.genealogieonline.nl/stammbaum-zimmermann

A genealogical publication by Kay Zimmermann with information about, among others, the families Wittenborn, Reimold, Von Sachsen, Jacob, Wolfm├╝ller, Zimmermann, Dieffenbacher, Stoffers and Birmelin.


Screenshot van website

Stamreeks De Zeeuw, Uitwijk - www.genealogieonline.nl/stamreeks-de-zeeuw

Een publicatie door Rien de Zeeuw met gegevens over oa. de families De Zeeuw, De Seeu, Van Gent, Glavimans, Colijn, Ewijk, De Seeuw, Smits, Piek en Oldenburg.


Screenshot van website

Stamreeks Zuidweg - www.genealogieonline.nl/stamreeks-zuidweg

De stamreeks van de familie Zuidweg is samengesteld door P.J.M. Zuidweg.


Screenshot van website

Van der Zwaag en aanverwant - www.genealogieonline.nl/van-der-zwaag-en-aanverwant

Een genealogische publicatie door Jan Sikke van der Zwaag met gegevens over onder andere de families Jans, Van der Zwaag, Jacobs, Pieters, Smit, Visser, Hendriks, Veenstra en De Vries.


Screenshot van website



Genealogie nieuws