stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 151 - 160 van 189:

Stamboom Zwart / Schuurman Alkmaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwart-schuurman-alkmaar

Een genealogische publicatie door MMJ Meijer Ettema met gegevens over onder andere de families Van Duijvenbode, Wit, Modder, Brugman, Schuurman, Mijts, De Jong, Dorregeest en Rus.


Screenshot van website

Stamboom Zwart, Meester, Mijderwijk en Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwart

Een publicatie door Erik Zwart met gegevens over oa. de families Meester, Groendijk, Zwart, De Boer, Dijkshoorn, Knol, Bloem, Van der Vliet, Mijderwijk en Maassen Van Den Brink.


Screenshot van website

Stamboom Zwartjes - members.chello.nl/y.clark1

Amsterdam


Screenshot van website

Stamboom Zwartjes c.a. uit de Rijnstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwartjes

Een publicatie door Frans Zwartjes met gegevens over oa. de families Zwartjes, Verleun, Fase, Nederhof, Zwartje(N)s, Hübben, Bruinen, Zwartjens, De Groot en Verschuuren.


Screenshot van website

Stamboom Zwartjes c.a. uit de Rijnstreek - www.franszwartjes.nl/genealogie

Informatie betreffende de families Zwartjes, Fase, Verleun, Hübben, Nederhof, van Leeuwen, Zwartjens (met een "n"), Bruinen e.a.


Screenshot van website

Stamboom Zwarts te Utrecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwarts

Een publicatie door Frans Zwarts met gegevens over oa. de families Van Oostveen, Zwarts, Brunott, Bos, Stork, Hofman, Struiksma, Van den Berg, Pouw en Van Neerrijnen.


Screenshot van website

Stamboom Zweers - www.genealogieonline.nl/stamboom-zweers

Een publicatie door W. Zweers met gegevens over oa. de families Intres, Zweers, Visee, Kramer, Schuurman, Jacobusen, Kreeft, Kamphuis, Peeters en Walroth.


Screenshot van website

Stamboom Zweijpfenning - www.genealogieonline.nl/stamboom-zweijpfenning

Een publicatie door Ruud Zweijpfenning met gegevens over oa. de families Zweijpfenning, Stemmerich, Strijbosch, Engels, Baeten, Hombergh Van Den, Peters, Vorstermans, Kamerbeek en Van Polen.


Screenshot van website

Stamboom Zwiggelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwiggelaar

Een publicatie door Hilbert Botter met gegevens over oa. de families Zwiggelaar, Strijker, Benjamins, Snippe, Koops, Fieten, Wildeboer, Pool, Rotman en Fictorie.


Screenshot van website

Stamboom Zwijnenburg uit Langerak, Alblasserwaard - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwijnenburg

Een publicatie door Bart Zwijnenburg met gegevens over oa. de families Zwijnenburg, Blom, Boer, Rietveld, Rozendaal, Timmer, Demper, De Hoop, Aanen en Den Haan.


Screenshot van website



Genealogie nieuws