stamboomgids

Familienamen » Z

Websites 121 - 130 van 186:

Stamboom Zijlstra & Van Assen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zijlstra-en-van-assen

Een publicatie door Jacob Zijlstra met gegevens over oa. de families Van Assen, Dijkstra, Dirks, Hoekstra, Feenstra, Zijlstra, Van Kammen, Jans, Veenstra en Overzet.


Screenshot van website

Stamboom Zoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-zoet

Een publicatie door Jan Slot met gegevens over oa. de families Zoet, Van Driesten, Setz, Burgers, Joosten, Wijnbelt, Derksen, Augusson, Stoffer en Hendriks.


Screenshot van website

Stamboom Zoetendaal en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-zoetendaal

Een publicatie door Johan Zoetendaal met gegevens over oa. de families Zoetendaal, Heemskerk, De Groot, Hoogenboom, Verdegaal, Soetendaal, Wolvers, Steenvoorden, Rotteveel en Van Abswoude.


Screenshot van website

Stamboom Zonnebeld - www.genealogieonline.nl/stamboom-zonnebeld

Een publicatie door Karen Zonnebeld met gegevens over oa. de families Zonnebeld, Zonnebelt, Visser, Lavarne (Strokappe), Struijk, Sasbrink, Lavarne, Van Heek, Op Zonnebeld en Voortman.


Screenshot van website

Stamboom Zonnenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-zonnenberg

Een publicatie door Cinderella Zonnenberg met gegevens over oa. de families Zonnenberg en Gout.


Screenshot van website

Stamboom Zonneveld - www.genealogieonline.nl/zonneveld-stamboom

Een publicatie door Jan de Mos met gegevens over oa. de families Sonneveld, Stigter, Van Kan, Zonneveld, Van Can (Kan), Van de Steenoven, Van Rhijn, Van Rijn, Stichter en Van de Steenhoven.


Screenshot van website

Stamboom Zonneveld de Jager - www.genealogieonline.nl/stamboom-zonneveld-de-jagerNieuw!

Een genealogische publicatie door Maja Zonneveld de Jager met gegevens over onder andere de families De Jager, Kanters, Pronk, Verbakel, Van Berlo, Swinkels, De Groot, Van der Aa en Blok.


Screenshot van website

Stamboom Zonneveld en Sonnevelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-zonneveld-en-sonnevelt

Een genealogische publicatie door Ruud Zonneveld met gegevens over onder andere de families Zonneveld, Sonneveld, Sonnevelt, ....., Van Zonneveld, Van Sonnevelt, Sonneveldt, Zonneveldt en Van den Berg.


Screenshot van website

Stamboom Zonnevijlle - www.genealogieonline.nl/stamboom-zonnevijlle

Een publicatie door J.J.Zonnevijlle met gegevens over oa. de families Rotteveel, Zonnevijlle, Versteden, De Poorter, De Maat, Jorna, Frenken, Geerlings, De Nijs en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom Zoutendijk - www.stamboom-klaassen.darkwebdesign.nl

fam. Zoutendijk (Soutendijk ) uit Durgerdam en Hoorn


Screenshot van website



Genealogie nieuws