stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (in alle categorieën)

Resultaten 51 - 60 van 444:

Genealogie van de familie Menso - www.menso.se

De familie Menso is opgespoord tot in de 16 eeuw in Zwolle. Belangrijkste plaatsen Zwolle, Rhenen, Kesteren. Ook veel gegevens over de familie Menzo, die afstamt van de Mensos.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Hippolytushoef en Westerland - genea.pedete.net/wwaard

Index dopen (Ref.) 1715-1724 en 1790-1791.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Noord-Holland   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-jansen

Een publicatie door Henriette de Swart met gegevens over oa. de families Jansen, Brinkerhof, Bouwmeester, Zen, Lijzen, Klein Lebbink, Romville, Van Tongeren, Kempken en Brummelman.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dolman-Boumeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-dolman-boumeester

Een publicatie door J.E. Prins met gegevens over oa. de families Dolman, Van Zuidam, Boumeester, Dolleman, De Ru, Lamme, Van Ewijk, Norbart, Bos en Van Slochteren.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Westerhof - Westerhoff - Groningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhof-westerhoff-groningen

Een publicatie door P.J. Westerhof met gegevens over oa. de families Westerhof, Westerhoff, Hof, De Cock, Van de Riet, Jans, Mulder, Hoeksema, Pinterman en Van Kaps.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Grevinga - www.genealogieonline.nl/stamboom-grevinga

Een publicatie door H. Grevinga met gegevens over oa. de families Mengerink, Swaters, Grevinga, Bakker, Westerveld, Uiterwaal, Morriƫn, Van Dijken, Kuiper en Brugman.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jonkman - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkman

Een publicatie door Heidi Jonkman met gegevens over oa. de families Jonkman, Van Veen, Duijn, Reichwein, Van Egmond, Bartels, Abenes, Van Graas, Swenger en Bouwmeester.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van de Cnocke - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-de-cnocke

Een publicatie door Marcel Van de Cnocke met gegevens over oa. de families Smet, Knocke, Vande Cnocke, Ver Cauteren, Buytaert, Maes, Aelbrecht, Van Bogaert, Brijs en Westerlinck.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Leeuwarden - www.historischcentrumleeuwarden.nl

Grafschriften Westerkerk (grafheuvel Leeuwarder Bos).

Categorie: Bronnen » Regionaal » Friesland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lagrand (Le Grone) - www.genealogieonline.nl/stamboom-lagrand

Een publicatie door Elske Lagrand met gegevens over oa. de families Lagrand, Le Grand, Hogenbirk, Pragt, Van Tol, Palten, Jans, Barents, Melis (Buurmeester) en Koeck.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website