stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (in alle categorieën)

Resultaten 31 - 40 van 449:

Stamboom Brouwer - www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom

Een publicatie door Ellen Westerduin-Brouwer met gegevens over oa. de families Marijnissen, Brouwer, Bindervoet, Wildschut, Plaisier, Bendervoet (Bindervoet), Bezemer, Lans, Den Ouden en Dudok.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Westers - www.genealogieonline.nl/stamboom-westers

Een publicatie door O. Westers met gegevens over oa. de families Westers, Twaalfhoven, Blok, Van Zijl, Van Berkum, Akkerman, Brunt, Van den Hemel, Leslie en Speet.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Genealogie Meijer-Meyer, Prummel, Wormmeester-Wormeester en Schreurs - www.genealogieonline.nl/genealogie-meijer-meyer

Een publicatie door iemand met gegevens over oa. de families Prummel, Schreurs, Halberstadt, Schelvis, Meijer, Schuurman, Meerdink, Vriezen, Sanders en Cohen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Middeljans - Uitvlugt - www.genealogieonline.nl/genealogie-middeljans-uitvlugt

Een publicatie door Jan Middeljans met gegevens over oa. de families Middeljans, Uitvlugt, Van der Laan, Ritskes, Popken, De Vries, Bos, Sandercock, Blaak en Westerhof.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schokkin - www.genealogieonline.nl/stamboom-schokkin

Een publicatie door Wim Simmelink met gegevens over oa. de families Schokkin, Navis, Wildenbeest, Bekkers, Westervelt, Somsen, Chokin, Te Wogte, Ormel en Hesselink.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Alblasserwaard en Land van Arkel - www.reocities.com/ajstasse/Albwrdschoolmeesters.htm

Schoolmeesters tot circa 1811.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zuid-Holland   Filter


Screenshot van website

Genealogie Nijhuis (voornamelijk Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/genealogie-nijhuis-achterhoek

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Nijhuis, Geerdink, Ter Braak, B?rkink, Zeverinck, Nijhof, Stortelder, Bouwmeesters, Geelink en Holleweg.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Bierbrouwers en fabrikanten in Oss - www.genealogieonline.nl/bierbrouwers-en-fabrikanten-in-oss

Een publicatie door Pieter Roskam met gegevens over oa. de families Jurgens, Van Erp, De Louw, De Gester, Van den Elsen, Van der Meulen, Croes, Van Heeswijk, Van der Linden en Van Valkenborgh.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lensink Protestantse tak - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink-protestantse-tak

Een publicatie door Peter Lensink Peter met gegevens over oa. de families Lensink, Kappers, Lensinck, Meerdink, Westerveld, Boland, Navis, Xxx, Hijink en Soerens.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Afstammelingen Pieter Gerritse Harteveld - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-pieter-gerritse-harteveld

Een publicatie door N. Wilschut met gegevens over oa. de families Harteveld, Hartevelt, Robeerst, Durieux, Taal, Hogendijk, Hus, Bal, Hoogendijk en Westerduin.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website