stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - 20 van 444:

Parenteel Walther - Riem Vis - www.genealogieonline.nl/parenteel-walther-riem-vis

Een publicatie door G.F. Walther met gegevens over oa. de families Walther, De Jong, Riem Vis, Fraterman, Vis, Dijkstra, Beck, Van Kesteren, Goor en Mulder.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kerkhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof

Een publicatie door A.M. Kerkhof met gegevens over oa. de families Van Veenendaal, Kerkhof, Van Hussen, Den Daas, Dissel, Van Hussen (Van Huissen), Hoveling, Veenendaal, Westerman en Van der Horst.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Frans Boom en voorvaren - www.genealogieonline.nl/frans-boom-en-voorvaren

Een publicatie door B. Witlox met gegevens over oa. de families Boom, Verhoeven, Heesters, Verzijden, Witlox, Adrianuszn, Van Broeckhoven, Vissers, Brouwers en Van Doesburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hagen-Bouwmeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-hagen-bouwmeester

Een publicatie door Jan Hagen met gegevens over oa. de families Bouwmeester, Hagen, Brand, Ten Braak, Vloon, Van de Bosch, Schimmelpenninck, Van de Bos, Bijsterbosch en Braakman.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Biesterbos - www.oord.org/pages/gb/page_1gb.html

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dries - www.genealogieonline.nl/stamboom-dries

Een publicatie door B. Dries met gegevens over oa. de families Lukaart, Dries, Van der Spek, Dortmans, Koelen, Van der Vlugt, De Graaf, Dobbelsteen, Bouwmeester en Scheffers.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Bresters - home.planet.nl/~bresters

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Koster - www.genealogieonline.nl/familie-koster-stamboom

Een publicatie door Wim Koster met gegevens over oa. de families Wapenaar, Groen, Van Dijk, Fouser, Boon, Van den Berg, Van Kesteren, Heubing, Vink en Van Duffelen.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie La Maitre - www.genealogieonline.nl/genealogie-la-maitre

Een publicatie door R.G.H. La Maitre met gegevens over oa. de families La Maitre, De Ridder, Maigret, Schaap, Gijsen, De Meester, Rietveldt, Gommeren, De Blauw en Bijzij.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wijnands Hopman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wijnands-hopman

Een publicatie door H. E. Wijnands met gegevens over oa. de families Hopman, Wijnands, Westerhof, Goossens, Goossens (Janssen), Fransen (Vranssen), Wijnandts, Brinkenberg, Tjeerdsma (Geerdsma) en Ooosterkamp.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website