stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (in alle categorieën)

Resultaten 21 - 30 van 449:

Parenteel Nijhof (hoofdzakelijk afkomstig uit de Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/parenteel-nijhof

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Nijhof, Dute, Bouwmeesters, Klein Falckenborg, Hartman, Nijhuis, Markink, Te Woerd, Enxink en Geelink.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Speijers, Steinmeier - www.genealogieonline.nl/stamboom-speijers-steinmeier

Een publicatie door Edwin Speijers met gegevens over oa. de families Speijers, Jansen, Seegers, Van Lonkhuizen, Sipman, Van de Westeringh, Sanders, Van de Pol, Van de Wal en Roos.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Westervoort - www.genealogiedomein.nl

Index criminele en fiscale procesdossiers 1617-1809.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

's-Grevelduin-Capelle - members.home.nl/marf/armmeester.html

Armmeesters 1641-1811.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Noord-Brabant   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Meesters - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat_meesters

Gegevens over oa. de families Willems, Meesters, Hoevenberg, Rozenkamp, Pieters, Kapellert, Hendriks, Bel en Belle.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Nieuwesteeg-De Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwesteeg-de-jong

Een publicatie door Tineke Nieuwesteeg-De Jong met gegevens over oa. de families Nieuwesteeg, Damen, De Jong, Hengst, Van der Westerlaken, Rombouts, Van der Werff, Akkermans, Buldt en Nieuwersteeg.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bindervoet - www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet

Een publicatie door Ellen Westerduin-Brouwer met gegevens over oa. de families Bindervoet (Bendervoet), Bindervoet, Bindervoet(Bendervoet), Clant Bindervoet, Visser, Oortwijn, Homan, Van Nes, Van Tiel en Figee.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Meulmeester - www.genealogieonline.nl/stamboom-meulmeester

Een publicatie door Wim Meulmeester met gegevens over oa. de families Meulmeester, De Meulmeester, De Nooijer, Van Belzen, De Ridder, Schroevers, De Meulemeester, Grootjans, Meulemeesters en Blaasse.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Oostdongeradeel - www.angelfire.com/vt/sneuper/Sneuper41bm.htm

Buurtmeesters 1853.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Friesland   Filter


Screenshot van website

Houthem - www.houthem.info

Index burgemeesters, wethouders, raadsleden, gemeentesecretarissen en gemeenteontvangers 1800(1823)-1940.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Limburg   Filter


Screenshot van website