stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 11 - 20 van 234:

Stamboom Hesselius - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselius

Een publicatie door G. de Jong met gegevens over oa. de families Hesselius, Bontjema, Althuisius, De Vries, Hoekstra, Joustra, Bokma, Bosma, Hofstra en De Jong.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Hummel - home.planet.nl/~hummel/genealogie.html

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Hartgers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hartgers

Een publicatie door Berno Hartgers met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Hartgers, Veurink, Van der Veen, Haaksema, Van Lenthe, Bouwhuis, Derks, Lamberink en Everts.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Helder - www.genealogieonline.nl/stamboom-helder

Een publicatie door Fokko hlHelder met gegevens over oa. de families Lingbeek, Van Houte, Funke, Schuller, Moorlag, Moorlagh, Helder, De Heer, Ghijsels en De Graaf.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Huisman - theodeweerd.tripod.com

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

De familie Hut - www.familiehut.nl

Hier kunt u de geschiedenis van de familie Hut (Groningen) vinden.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Van Huizen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-huizen

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Van Huizen, Hekkema, Van der Molen, Van Kammen, Bijstra, Mulder, Venema, De Vries, Geerts en Dijkstra.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Hemerik - www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik

Een publicatie door R.A. Hemerik met gegevens over oa. de families Hemerik, Broekhuijsen, Broekhuizen, Hemerick, Bos, Van der Horn, Barink, Van den Haak, Bakker en Huner.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Hulst - de Rijk, Pol - Straatman - www.genealogieonline.nl/stamboom-hulst-rijk

Een publicatie door Sep Hulst met gegevens over oa. de families De Rijk, Balster, Van 't Erve, Jansen, Land, Hulst, Tijhuis, Roeterdink, Straatman en Van der Steen.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Hunen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hunen

Een publicatie door K. E. Leemburg van Hunen met gegevens over oa. de families Van Hunen, Leemburg, Hendriks(En) Van Harten, Willems, Bijdam, Otten, Lucassen, Zegers, Jacobsen (Van Huenen) en Blaauw.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website