stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 21 - 30 van 235:

Stamboom Van Hulst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hulst

Een publicatie door Rob van Hulst met gegevens over oa. de families Van Hulst, Van den Berg, Van Dijk, Van den Heuvel, Lugtenburg, Van Trojen, Jansen, Visser, Van Buren en Nuis.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Hunnik, van - www.vanhunnik.net

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Huffels - www.genealogieonline.nl/stamboom-huffels

Een publicatie door Erik Huffels met gegevens over oa. de families Van Beek, Van der Poel, Agterberg, Huffels, Kragten, Doppenberg, Van Drie, Millecam, Vink en Van Heumen.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Hegger - www.genealogieonline.nl/stamboom-hegger

Een publicatie door Dick Hegger met gegevens over oa. de families Hegger, Rieck, Mensing, Ranshuysen, Kraak, StrĂ¼bel, Brineker, Ankum, Kettmann en Klerk De.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Van den Hurk / Repko - www.vandenhurk.uwstamboomonline.nl

Deze website gaat in eerste instantie over de stamboom van de families Van den Hurk en Repko, maar ook verschillende geparenteerde en niet geparenteerde families zijn verder uitgewerkt.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Afstammelingen Pieter Gerritse Harteveld - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-pieter-gerritse-harteveld

Een publicatie door N. Wilschut met gegevens over oa. de families Harteveld, Hartevelt, Robeerst, Durieux, Taal, Hogendijk, Hus, Bal, Hoogendijk en Westerduin.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Hulst - www.genealogieonline.nl/hulst-stamboom

Een publicatie door Rob Hulst met gegevens over oa. de families Hesselink, Hulst, Drabbe, Meursing, Homan, Ottens, Hidding, Hamming, Cardinaal en Meijering.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Heeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-heeren

Een publicatie door K. Heeren met gegevens over oa. de families Heeren, Verschuren, De Bruijn, Jaspers, De Rijk, Roks, Snelders, De Jong, Bogers en Verstijlen.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel William Hutchison - www.genealogieonline.nl/parenteel-william-hutchison

Een publicatie door A.M. Hutchison Kleijweg en A.M. Hutchison met gegevens over oa. de families Hutchison, Van der Eijk, Pelle, Sohet, De Vos, Zwijgers, Van der Gijp, Kerkhof, Phaff en Kautz.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van 't Hoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-t-hoff

Een publicatie door Ronald van 't Hoff met gegevens over oa. de families Plomp, Van de Kolk, De Zwaan, Zondag, Westhuis, De Vries, Van 't Hoff, Van 't Hof, Van der Graaf en Bosch.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website