stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 67:

Stamboom Van Rems-Dijkstra - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_rems_dijkstra

Gegevens over o.a. de families Van Rems, Sealtiel, De Boer, Klumper, Dijkstra, Hulshoff, Bosma en Schuring. Alle aanvullingen en opmerkingen van harte welkom!

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Rongen - www.genealogieonline.nl/genealogie-rongen

Een publicatie door Loed Rongen met gegevens over oa. de families Rongen, Janssen, Gerrits, Smits, Jacobs, Poels, Hendriks, Arts, Evers en Verschuren.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld-utrecht

Een publicatie door G. Meijerink met gegevens over oa. de families Lagas, Rietveld, Van Pannekoek, Goenee, Van Grimmelikhuijssen, Schuttrup, Adelaar, Pannekoek, Van Gorkom en Schut.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Rouwhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-rouwhorst

Een publicatie door H. Eizenga-Hendriks met gegevens over oa. de families Rouwhorst, Hulshof, Knippenborg, Krabbenborg, Nijenhuis, Wopereis, Hendriks, Harbers, Rondeel en Rietberg.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Rol - www.genealogieonline.nl/genealogie-rol

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Knol, Rol, Wieringa, Mulder, Oldenhuis, Zwijghuizen, Hammingh, Molog, Werkman en Noorman.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Roij - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-roij

Een publicatie door B. van Rooij met gegevens over oa. de families Rooij, Groenendaal, Roij, Eijkemans, Linden, Schoot, Ven, Huijgevoort, Spank en Geffen.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Van Regenmortel - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-regenmortel

Een publicatie door Paul Van Regenmortel met gegevens over oa. de families Van Deyck Egidius, De Groof Maria Catharina, Van Reghenmorter Maria Anna, Peeters Cornelius, Van Reg(H)e(N)morter(L) Joannes, Van Regenmortel Josephus, Van Regenmortel Anna Maria,

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Afstammelingen Teunis de Ruyter - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-teunis-de-ruyter

Een publicatie door N. Wilschut met gegevens over oa. de families De Ruiter, Van der Toorn, Plugge, Pronk, Batenburg, Den Heijer, Cramer, Van der Zwan, De Niet en Vrolijk.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Rein - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rein

Een publicatie door M. van Rein met gegevens over oa. de families Van Rein, Rutgers, Jans, Meursing, Veenhuis, Arends, Berends, Harms, Christiaans en Kuiper.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Raatjes en Sloots - www.genealogieonline.nl/stamboom-raatjes-sloots

Een publicatie door Johan Raatjes met gegevens over oa. de families Jager, Huizingh, Sloots, Van Bergen, Veenstra, Woltjer, Jans, Van Tilborg, Dijk en Foekens.

Categorie: Familienamen » R   Filter remove


Screenshot van website