stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 261 - 270 van 270:

Stamboom Smeets - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-smeets

Een genealogische publicatie door N. Smeets met gegevens over onder andere de families Smeets, Brunenberg, Copier, Cloudt, Lousberg, Murk, Janssen, Beulen en Schulpen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schipper Huizen-Velsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper-huizen-velsen

Een genealogische publicatie door Kees Schipper met gegevens over onder andere de families Vos, Delfos, Haartsen, Van Ettinger, Schipper, Visser, Van Heijst, Smit en Schaap.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Smidtman (Zuidema) Beiboer (Roorda van Eysinga), Gruppen en van Urk - www.genealogieonline.nl/genealogie-smidtman

Een genealogische publicatie door Henk Smidtman met gegevens over onder andere de families Hulzebos, Gruppen, Knot, Bruins, Pronk, Zuidema, Jans, Van Urk en Kreuze.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Kwartier Schönhage - www.genealogieonline.nl/kwartier-schonhage

Een genealogische publicatie door Hans Schutijser met gegevens over onder andere de families Schönhage, De Jong, Cappendijk, Keersemaker, Sol, Oud, Verhoef, Moerman en Polfliet.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schurink - www.genealogieonline.nl/stamboom-schurink

Een genealogische publicatie door Anton Schurink met gegevens over onder andere de families Schurink, Schoolen, Van Rijssen, Leunk, Jansen, Peters, Sijtsma, Aanstoot en Stens.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Scheirsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheirsen

Een genealogische publicatie door Bart Scheirsen met gegevens over onder andere de families Scheirsen, Verplancke, Cools, Vanbeveren, Van Elverdinge, Florizoone, Huyghe, Decan en Vandemoortele.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schultz - www.genealogieonline.nl/stamboom-schultz

Een genealogische publicatie door Kirsten Schultz met gegevens over onder andere de families Stoop, Schultz, Van Doorn,, Broekhuizen, Reusche, Jansen, De Wever,, Bleeker en Ditmarsch (Ditmaar).

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Familie Snel (Noord-Holland) - www.genealogieonline.nl/familie-snel-noord-holland

Een genealogische publicatie door Mathijs Snel met gegevens over onder andere de families Snel, Krommendijk, Bouwhuis, Ebbing, De Roos, Hogevonder, Van de Bospoort en Jansen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schakelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-schakelaar

Een genealogische publicatie door Floris Nijhuis met gegevens over onder andere de families Schakelaar, Van der Meulen, Wagenaar, Van den Berg, Deetman, Bessels, Bos, Buitenkamp en Rorije.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Smid - www.genealogieonline.nl/smid_stamboom

Een genealogische publicatie door Ferry Smid met gegevens over onder andere de families Smid, Jacobs, Alles, Schuil, Dilling, Gouwens, Ubels, Van der Gaag en Egberts.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website