stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (binnen één categorie)

Resultaten 251 - 260 van 270:

Stamboom Schepers-Bergmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers-bergmans

Een genealogische publicatie door Paul Schepers met gegevens over onder andere de families Suijkerbuijk, Franken, Schuurbiers, Nuijten, Hopmans, Schepers, Van Dort, Verdult en Touw.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stewart/Humm Family Tree - www.genealogieonline.nl/stewart-humm-family-tree

A genealogical publication by Sandra Lindsay with information about, among others, the families Humm, Stewart, Tiller, Busch, Thomas, Cockburn, Smith, Shierlaw and Gaston.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Scholten - www.genealogieonline.nl/stamboom_scholten

Een genealogische publicatie door Rene Scholten met gegevens over onder andere de families Scholten, Toepoel, Dressel, Van de Berg, Brummelkamp (Jansen), Steenbergen, Witteveen (Herms), Nijkamp en Veldhuis.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stammbaum Sachtjen - www.genealogieonline.nl/stammbaum-sachtjen

A genealogical publication by Rüdiger Sachtjen with information about, among others, the families Schultze, Sachtjen, Kannenberg, Fettback, Schwerin, Schröder, Müller, Theuerkauf and Wils.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Van Sadelhoff / Van Zadelhoff - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-sadelhoff-van-zadelhoff

Een genealogische publicatie door IJnze Hoekstra met gegevens over onder andere de families Sadelhoff, Bierhof, Van Zadelhoff, Van Sadelhoff, Hermsen, De Vries, Veenhuizen, Bosveld en Hoekstra.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuijn

Een genealogische publicatie door Pieter Schuijn met gegevens over onder andere de families Schuijn, Wolf, Kruithof, Wolfs, Witter, Kolkman, Schrassert, Van der Heide en Broekhuizen.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Family Tree Smith - www.genealogieonline.nl/family-tree-smith

A genealogical publication by Greg Smith with information about, among others, the families Perrin, Dewhurst, Wilkinson, Edyvean, Everson, Walker, Symons, Kittmer and Rodwell.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom van Straten (Wonseradeel) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-straten-wonseradeel

Een genealogische publicatie door Jelke Dijkstra met gegevens over onder andere de families Van Straten, Posthuma de Boer, Kuipers, Terpstra, De Vries, Van der Plaats, Rijpma, Gonggrijp en Nijdam.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom familie Steenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-steenhuis

Een genealogische publicatie door Rene Steenhuis met gegevens over onder andere de families Hoekman, Steenhuis, Mein, Ringels, Van der Schans, Huizing, Greven, Roosenstruijck en Vetter.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Sintnicolaas de Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-sintnicolaas-de-jong

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families Sintnicolaas, Den Hoedt, Van Thuijl, Huijser, Groeneboom, Huiser, Van 't Zelfde, De Jong en Moerman.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website