stamboomgids

Zoekresultaten 'Jacob' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 32:

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom_jacobs

Gegevens over oa. de families Jacobs, Ragas, Wouters, Hezemans, Peterse, Coolen, Keeris, Van de Ven, Maas en Van Bragt.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs

Gegevens over oa. de families Boelen, Reuvers, Van Herwijnen, De Rouw, Wiegmans, Jacobs, Mutsaers, Van Cromvoirt, Nagtzaam en Meijer.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Jacobs - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jacobs

De kwartierstaat van Nicole Maria Jacobs is samengesteld door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Jacoba Jacops - www.genealogieonline.nl/parenteel-jacoba-jacops

De parenteel van Jacoba Jacops is samengesteld door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/jacobs-stamboom

Een publicatie door Frejoh Jacobs met gegevens over oa. de families Jacobs, Stals, Lenaers, Van Loon, Weekers, Bijlmakers, Tinnemans, Verdonck, Smeets en Creemers.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel van Pieter Jacobs - www.genealogieonline.nl/parenteel-pieter-jacobs

Een publicatie door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-jacobs

Een publicatie door G. Jacobs met gegevens over oa. de families Jacobs, Roelofs, Berends, Wanders, Peeters, Stegeman, Boerboom, Goorman, Daamen en Maat.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie De Jager - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-jager

Een publicatie door H. de Jager met gegevens over oa. de families Miedema, Hoekstra, Jans, De Boer, Zijlstra, De Roos, De Vries, Pieters, Jacobs en Visser.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Jacobs - www.genealogieonline.nl/genealogie-jacobs

Een publicatie door K. Chr. Uittien met gegevens over oa. de families Jacobs, Bouwens, Smeets, Schoenmakers, Frissen, Schouteten, Gemmeke, Ehrens, Barbier en Steijns.

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website

Familie Jacobs Boelen - users.telenet.be/jacobsboelen

Stamboom van de familie Jacobs

Categorie: Familienamen » J   Filter remove


Screenshot van website