stamboomgids

Zoekresultaten 'Kamp' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 626:

Parenteel van Eimbert Veldkamp - www.genealogieonline.nl/parenteel_veldkamp

De parenteel van Eimbert Veldkamp is samengesteld door P. Heres, voorkomens van oa. de families Boeve, Veldkamp, Eilander, Kommer, Remmers, Bredewout,

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Liefers - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefers

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Liefers, IJzerman, Lieffers, De Haan, Schuurman, Kamphuis, Eilander, Bijsterbosch, Kroneman en Mulder.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Eisenga - www.genealogieonline.nl/genealogie-eisenga

Een publicatie door R. Eisenga met gegevens over oa. de families Eisenga, Oudman, Dijkema, Haverkamp, Klugkist, Kadijk, Oosterhof, Veldman, Maring en Klijnstra.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Blom - www.genealogieonline.nl/stamboom-blom

Een publicatie door M. Rosenberger-Blom met gegevens over oa. de families Blom, Van den Haselkamp, Vergeer, Ram, Van Kampen, Van den Berg, Van Putten, Van Zeist, Dijkstra en Schoonderwoerd.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Veltkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom_veltkamp

Gegevens over oa. de families Veltkamp, Appel, Winkel, Spiers, Loots, Veldkamp, Koorn, Sijp, Bakker en Zijp.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Melchers - www.genealogieonline.nl/stamboom_melchers

Gegevens over o.a. de families Melgers, Melchers, Wissing, Elberts, Kersjes, Fluit, Dirksen, Nijmolen, Houtkamp en Hubers.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Benerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink

Gegevens over oa. de families Benerink, Breuil, Telgenkamp, Velde, Benerinck, Kroeze, Loohuis, Geerdink, Teikotte en Hergelink.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hietkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-hietkamp

Gegevens over oa. de families Hietkamp, Ten Heetkamp, Uunk, Heetkamp, Deunk, Ten Have, Lammers, Te Winkel, Aytink en Scholten.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Otten - www.genealogieonline.nl/stamboom_otten

Gegevens over o.a. de families Otten, Hanekamp, Hermsen, Geerssen, Jaspers, Kral, Werner, De Bruijn, Schlimback en Goor.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Scheffer - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheffer

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Scheffer, Hillebregt, Van Weeghel, Veluwenkamp, Van het Veld, Halfwerk, Wareman, Langeberg, De Ruiter en Veldkamp.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website