stamboomgids

Zoekresultaten 'Lever' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 54:

Stamboom Kleverlaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-kleverlaan

Een publicatie door R. Kleverlaan met gegevens over oa. de families Kleverlaan, Dekker, Stam, Hopman, Beukers, Bakker, Knuijsen, Zoontjes, Wittebrood en Oorthuis.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ocken - www.genealogieonline.nl/stamboom-ocken

Een publicatie door Lucas A. Ocken met gegevens over o.a. de van Borkum afkomstige familie Ocken/Okken en de noord-Nederlandse families Alberda, Cleveringa, van der Feltz, Lewe, (Dorhout) Mees, van Swinderen, Trip, Woldring en Wolters.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Veghel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-veghel

Een publicatie door T. van Veghel met gegevens over oa. de families Van Veghel, Veldpaus, Van Vegchel, Van Veggel, Buijs, Van Vechel, Bus, Kleverwal, Van Eert en Derks.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jan Willemsz Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-willemsz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ojevaar, Ooijevaar, Siderius, Hus, Veegerstee, Lansdrager, Pieters, Lever, Liwijn en Jansen.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Verre Verwanten - www.teleac.nl/verreverwanten

In 2006 is er een tweede serie Verre Verwanten, dit maal met negen afleveringen en met bekende Nederlanders als: Hans Klok, Joke Bruijs, Dione de Graaff, Sjaak Bral en Jeltje van Nieuwenhoven. Naast hen staat een aantal minder bekende Nederlanders.

Categorie: Organisaties » Boeken, tijdschriften en uitgevers   Filter


Screenshot van website

Contactdienst.nl (onderdeel van de NGV) - www.contactdienst.nl

Honderdduizenden records met familienamen aangeleverd door genealogen die uw vragen graag beantwoorden.

Categorie: Familienamen   Filter


Screenshot van website

De Kijfwaard en 's-Gravenwaard - httpd.chello.nl/~g.vbenthem/Katasterkleverham1723.htm

Eigenaren en pachters 1723, destijds behorende tot het Ambt Kleverham.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Provincie Friesland (Noord-Oost) - www.angelfire.com/vt/sneuper/pretensien.htm

Contribuabelen ter vinding van de kosten van levering van paarden aan de Russische Legers 1813(1816).

Categorie: Bronnen » Regionaal » Friesland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Trox - www.genealogieonline.nl/stamboom-trox

Een publicatie door Henk Trox met gegevens over oa. de families Trox, Lever, Dam, Jans, Van der Leest, De Jager, Schuiling, Smit, Arends en Steenstra.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Provincie Zuid-Holland - www.dutchgenealogy.com/ksh

Index vrouwen genoemd in dopen 1695-1815, werkt erg snel om in een groot gebied (of in heel Zuid-Holland) in een bepaalde periode te zoeken op familienaam van de moeder bij dopen van kinderen, het levert verwijzingen op naar de zgn. Gele Klappers (dopen)

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zuid-Holland   Filter


Screenshot van website