stamboomgids

Zoekresultaten 'Ree' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 84:

Kwartierstaat Adriaan Havermans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-adriaan-havermans

Gegevens over oa. de families Havermans, Vrouw, Maes, Piree, Mutsaerts, Smit, Van der Vlag, Van Broeckhoven, De Moor en Theuns.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Ter Haak - Boeree - www.genealogieonline.nl/stamboom-ter-haak-boeree

Een publicatie door M. ter Haak met gegevens over oa. de families Ter Haak, Duijff, Boeree, Post, Bon, Van 't Hof, Arbous, Kuit, Möhrs en Woudenberg.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Family Tree Stamboom Ten Hove uit Heerde & Brokelman uit Tubbergen in Overijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-hove-en-brokelman

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Ten Hove, Robben, Brokelman, Van den Noort, Peters, Reinders, Vinke, Beumer, Keur en Smit.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Hodes - www.genealogieonline.nl/stamboom-hodes

Een publicatie door Hodes met gegevens over oa. de families Hodes, Fijneman, Van der Ree, Rouweler, De Groot, Eijkelboom, Hermans, Delgijer, Lucassen en Van Tel.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-haan

Een publicatie door A. Haan met gegevens over oa. de families Haan, Pastoor, Bos, Groenendal, Haverveld, Til, Hofman, Vos, Vreeburg en Norg.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Nakomelingen Arij Pietersz Hoogenboezem - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-hoogenboezem

Een publicatie door Peter Bree met gegevens over oa. de families Hoogenboezem, Borst, Van der Spek, Ho(O)genboezem, De Groot, Mudde, Ris, Kalkman, De Jong en Zeeuw.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Families van der Hof - stamboom.vanderhof.nl

Enkele stamreeksen van der Hof

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Hendriks - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendriks-de-reek

Een publicatie door John Hendriks met gegevens over oa. de families Anna Maria, Henrica, Martinus, Michiel, Maria, Lambertus, Antonius, Martinus Josephus, Johannes Petrus en Wilhelmus.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamreeks Hoogendoorn - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksHoogendoorn.html

Stamreeks Hoogendoorn (van Jan Pancrasz tot Geertje Cornelia)

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat De Hek - Van Oosterhoud - home.planet.nl/~hek00128/stamreeks/home.htm

Stamreeks De Hek.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website