stamboomgids

Zoekresultaten 'Roelofs' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 61:

Stamboom Goedhart - www.genealogieonline.nl/stamboom_goedhart

Goedhart, Kuijsten, Rijken, Treffers, Van Selst, Versteeg, De Jong, Roelofs, Van der Schans en Van Zelst

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Braam - www.genealogieonline.nl/braam-stamboom

Een publicatie door Erik Braam met gegevens over oa. de families Braam, Jansen, Braem, Hendriksen, Schmitz (Smits), Milder, Roelofs, Hergraven (Herregraven), Nijenhof en Terveer.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Koopmans-Kremer - www.genealogieonline.nl/stamboom-koopmans-kremer

Een publicatie door B.Koopmans met gegevens over oa. de families Jan Arends Stoter, Antje Gosses, Jentje Klaas Snippe, Ritske Harmens, Paulus Jans Akkerman, Andries Hendriks Veldman, Hillekens Engberts, Roelof Roelofs Dozeman, Andries Egbert Veldman en Kl

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dijksterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijksterhuis

Een publicatie door W. Dijksterhuis met gegevens over oa. de families Dijksterhuis, Van Voskuilen, Visker, Roelofs, Hardeman, Jans, Pater, Kleijer, Van Donkelaar en Van Meerveld.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Genealogie Jan Peters - www.genealogieonline.nl/genealogie-jan-peters

Een publicatie door J. Peters met gegevens over oa. de families Jansen, Peters, Branderhorst, Kup, Kampschreur(C...), Hartemink, Smeltink, Stemerdink, Menting en Roelofs.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Jasper van Commenee - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jasper-van-commenee

Een publicatie door P.R. van Commenee met gegevens over oa. de families Rispens, Jans, Wiersma, Jacobs, Hendriks, Van Arler, Kroes, Van Holland, Cornelis en Roelofs.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Nijmeijer - www.genealogieonline.nl/nijmeijer-stamboom

Een publicatie door J.K. Nijmeijer met gegevens over oa. de families Nijmeijer, Braat, Pasveer, Jans, Meijer, Van Eck, Burgers, Huisson, Roelofs en Smit.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-jacobs

Een publicatie door G. Jacobs met gegevens over oa. de families Jacobs, Roelofs, Berends, Wanders, Peeters, Stegeman, Boerboom, Goorman, Daamen en Maat.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eva Tang - www.genealogieonline.nl/stamboom-eva-tang

Een publicatie door R. Tang met gegevens over oa. de families Tang, Hutter, Langeraat, Wessels, Hafkamp, Roelofs.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Historisch Centrum Alkemade - www.delfshaven.info

Alkemade / Roelofsarendsveen

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen » Zuid-Holland   Filter


Screenshot van website